Baby melintang

Huwaaaaa.. ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ currently 36weeks. Doc plan czer utk my twin . Sebabnya baby dua dua transverse/melintang. Plan czer 37w 5d Bukan nak downgrade kan orang yang kena czer , tapi saya takda orang jaga dlm pantang . Suami hanya cuti seminggu. Saya sedih memikirkan mcm mana lah nak bergerak apa semua . 36weeks boleh pusing lagi ya? Dahla ini kelahiran 1st saya , saya sangat mengharapkan baby boleh pusing balik. Tlg doakan saya bakal mommies semua. Saya mmg rasa tak kuat ๐Ÿ˜Œ๐Ÿ˜Œ๐Ÿ˜Œ Tapi masa saya scan di kk haritu , kepala baby A di kiri dan kepala baby B di kanan . Masa saya scan kt o&g haritu, kepala baby 2 2 alik kanan . Maksudnya mmg ada percent lagi la utk mereka berpusing ya ? #pleasehelp #firstbaby #bantusharing #firstmom #ingintahu #seriusnanya

3 Balas
Tulis jawapan

sy mungkin czer jugak nti sbb bby besar, takpayah risau dgn czer. stkt ni ibu2 czer yg sy kenal semua positif je, diaorg ckp tak sakit dan susah mcm yang org bgtahu. Kadang2 org yg tak pernah czer pulak yg lebih2 menakutkan ibu yg lain. Inshaallah ada masa lagi utk bby pusing balik, tp kalau czer pun takpe. sakit lagi kalau bby tak lepas normal vaginal birth dan suffocate during delivery

Baca lagi

ade.. insyaallah boleh pusing lagi tu..doa bnyak2..sis jngn sedih..sy pun first baby czer n pantang sendiri.. berdikari..

trust your doc, insyaAllah semua akn ok. biasa twin mmg doc plan czer sbb byk risiko