27 Balas

saya tahun lepas patutnya bersalin 1hb oct tapi kena bersalin 10hb sept keatas. hari saya kena serah diri dekat wad, haritu jugak bersalin wahahahaha. tak tahu la nak kata apa, stress pon ada sebab saya teringin nak makan mcd dekat wad(tak tahu kenapa rasa nak menunjuk 🤣) dah la xsempat dapat katil, check ctg terus kena tolak lr 😭 menyesal pulak masa tu, seminggu sebelum tu dok janji dengan baby nanti jumpa hari rabu minggu depan. padahal hari khamis induce. hamikkkk dia nak keluar hari rabu jugakkk 🤣😂🤣😂🤣

yeke.. xpe janji semua selamat n doakan sy ye

Alhamdulillah sis..semoga segala urusan sis dipermudahkan ❤️semoga sis dan baby selamat dan sihat sentiasa..Saya punya due pun dekat dekat je dengan sis heheheh..excitedd 🤣🤣

yeke.. sesama doakan semoga di permudahkan segalanya

sy selamat melahirkan ank 2.32pg, 3.24kg normal mekasih yg mendoakan sy Allah yg membalasnya.. aaminn ya rabb

due date sama dah.. tp alhamdulillah saya dah beranak 21hb baru2 nie.. semoga urusan awak dipermudahkan semua nyer yer 😊

mekasih awk.. doakan sy ye

VIP Member

Insyaallah.. Moga semuanya berjalan dgn lancar Dan dipermudahkan segala urusan n selamat hendaknya

mekasih n doakan sy ye

Semoga dipermudah sis, sy pon berharap keluar sebelum due date 🥰 #firstbaby

wah, tarikh due samabdgn hari jadi saya. semoga dipermudahkan bersalin 😊

yeke.. doakan sy ye

aaminn ya rab.. doakan sy jugak ye due date 22/1 tp xde sakit ape lagi ni

Sma la due date kita..hurmmm tp xde tnda lagi ne perut kerap mngeras je ne..smoga kita dpermudahkn.amin

amin...doakan saya jgk semoga segala urusan kita d permudahkan...aminn

iya terimah kasih..

34minggu harap cepat keluar jugak sebelum due date

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan