6 Balas

Sy first time dgr pasal ni. Anak buat perangai ke meragam ke tu semua bergantung mcm mana kita didik dia nanti. Bab nama tu, sy rasa tak perlu nak letak nama yg glamor asal nak bunyi sedap. Lagi elok kalau letak nama yg ada makna yg baik sebab bila kita panggil nama dia nanti, secara tak langsung kita dah doakan dia jugak

ya saya pun sama, terdengar mak mentua cakap. hihi. biasa orang tua kan. betul² bergantung pada didikan kan. baik² terima kasih 🥰

mitos, mungkin secara kebetulan, saya plan nak nama anak naufal, lepas bersalin nk daftar jpn tukar noah. alhamdulilah ank tak meragam ke apa, meragam nk susu, tukar lampin, nk sendawa,beralih bulan tu biasala normal meragam. 😁

ya Aamiin! terima kasih 🥰

No lah sist,,, saya pun masa anak lahir belum ada decide nama , lepas 2 hari lahir baru beri nama now dah 10 bulan my baby very behave 😁 Aisyah Alhumairah

alhamdulilah! MasyaAllah cantiknya nama, semoga membesar berjaya dunia akhirat Aisyah 🥰

Takdenya lah buat perangai ke apa. Janji nama bawa maksud yg elok, should be okay.

baik² 🥰

Nonsense 😒

semoga dipermudah semuanya puan! 🥰

merapu

hihi itulah. mak² kan.

Soalan popular

Artikel Berkaitan