✕

19 Balas

mkn ubat tambah darah yg klinik bgi tu setiap pagi sebelum mkn minum dgn air kosong sy selalu amalkan waktu pagi sebelum sarapan tiap kali Chek hb alhamdulillah naik😊😊😊 Skrang hb sy naik 12.5

Makan banyak vitamin C. Contoh buah yang banyak vitamin c . And elakkan minum calcium bersama maltofer atau obimin. Klu mkn obimin atau maltofer Kena jarakkan 2 jam kalau nak minum susu

bukan apa syang oi kesian anak , resiko tau ,ness dokter amek darah sebab nak jaga kita nak tahu kita sihat atau tak bukan saja ii depa nak amek darah apa tu semua cek terkanan darah

mnum pati delima fars.. ambik 2 cmca letak dlm 1 gelas air.. sehri mnum 2kali.. saya amalkan yg ni ja hb tiap bulan cntek.. sng crita sya tak dk msalah hb low la spnjg hamil..

Selain dari makan buah jambu batu and delima, avoid minum caffein. Selain tu kerapkan makan bayam and kerang. Ni cara saya kekalkan hb cantik >12. Semoga dipermudahkan

boleh amalkan air rebusan kurma merah,kurma hitam, longan, goji berry boleh Pm saya untuk beli. alhamdulillah saya amalkan dan lepas bersalin susu banyak.

Try beli susu kurma farm fresh, sy amalkn dr awal pregnant smpai bersalin hb cantik baby pn kluar kulit pink2 gitu, kuning baby pn cepat surut 😊😊

TapFluencer

try makan ubat tambah darah doc bagi dengan air buah sblm tidur, amalkan makan sihat bayam kerang daging buah buah tau !! skip dulu air berkafein !!

ambil gulsan..pati delima,n zincofer tapi ubat ne kuat baunya..boleh minum sekali dgn air Sunquick bru bole telan..huhu🤭

Cuba try makan kurma. kakak ipar sy Dr 10 Naik 12 Lepas mkn kurma mariami. sehari sebiji dua je mkn

Soalan popular

Artikel Berkaitan