26 Balas

Haii , mengikut pengalaman saya klau jumpa pakar o&g bila ada masalah je . Dulu saya jumpa masa 36w sebab baby songsang . Kalau tak ada apa2 tunggu nk bersalin mcm biasa je 😊

haii .. sy bru pergi semalam .. kita kne ingatkan pada misi atau dok ..setiap kali cek up utk jumpa pakar o&g .. nnt dia akan buat details scan pada kita ..

TapFluencer

Hai. Depends awak bersalin hospital mana. Kalau kerajaan setahu saya o&g bila ada masalah kesihatan sahaja. Apa pun moga dipermudah urusan bersalin nanti

VIP Member

Saya anak ke2 czer dan ada pp type3.. Buat je buku pink doc bagi surat terus jumpa pakar.. Nak jumpa pakar kena ada surat Dr doc kk yg check kita..

Puan klau msa pregnant nie xad isu apa2 yg serius dan ank sulong pulak xkan jumpa O&G.... Klua 38w tu mmg tunggu bersalin normal je hihi...

tunggu nk bersalin je klau xde msalah.. doc akn saran bersalin normal... czer bila ad msalah emergncy bru doc bt surat utk czer ...

TapFluencer

Kalu sepanjang mengandung tak ada masalah takde rujukan pakar O&G. Dah 38w monitor je tanda2 bersalin sebagaimana nasihat nurse KK.

cek up dekat kk ke? ade apa2 masalah ke? kalau xde masalah,xpernah lg jumpa pakar o&g..tunggu nak bersalin jela..

ingatkan wajib smsa dkat2 nak bsalin rupanya klau ada mslah je hehe

hai..mgkin sbb awk xde mslh pape kot utk refer ke o&g😁 just follow up kk je..smoga dipermudahkan sgala urusan sis..

sorry nk tnye ank sulong sy czer yg kedua ni pregnnt kmbar 13 weeks , adkkah akn brsalin awal? mmg kne czer ke?

Soalan popular

Artikel Berkaitan