8 Balas

saya pernah bgni bgkak sblah kiri. refer dktor d klnik ibu anak tmpt saya bklnik Dr bagi tau pecah sendiri lpas bsalin. tapi masuk 25 w..sakit &bgkak tambah .Sya tidak dapat tahan sakit mlm tu juga sya p hospital trus d tahan .sbb tmbah bgkak.sakit lagi.. so Dr saran utk oprate sebab Dr cek punca sakit sebab bengkak tu sudh jadi nanah. then sbb tu suruh oprete buang tu nanah.4 hari d tahan d hospital slma d hospital staff nurse tlg cuci luka .lpas 4 hari bru kluar .then Dr bagi appointment UTK dtg balik cuci luka .smpi smbuhla. alhmdllh skrg dah ok .skrg Sya 32 w 4d.smoga d mudhkn kwan2 yg ada kena bgtu d beri kesembuhan .

Ye kee saya pun mcm tu jga sis.. dah 7minggu lebih saya raya Bengkak tepi bibir kemaluan Sebalah kiri. Bila duduk becangkung btul2 trasa sakit.. skrg bedenyut.. saya pegi kelinik Dokter Bagi Ubat antibiotik jer.. btul2 risua la sbb tak perna lg rasa sblum nie.. skrg sya dah 29minggu tiba2 je Benjol ada dkt bibir kemaluan.. sis rasa Sakit dan berdenyut jga ke ?

sama bengkak sebelah kiri sis. sakit. sudh turun bgkak.. lpas tu bgkak balik.

mcm sy. da 2minggu sakit miss v.. pinggang pun sakit, kerap buang air kecil..37weeks 1day

TapFluencer

dlu saya nak dekat dlm seminggu tu nk bersalin mcm tu jgak .. baby dh turun org kata

saya skrg 17 w 6 d..ada cara lain ka untuk turun benjolan bgkak tu.. tak selesala

sudh sembuh sis.. alhmdllh. lpas Sya oprate sbb buang nanah tu .klu belum bnanah tidak sakit. bila sakit sgt. tu jadi nanah sdah.

Sbb baby dah turun laluan rasanya tu. Tu rasa sakit mcm bengkak.

Saya pun mcm tu jgaa Risau sngt2.. so skrg mcm mna Dah oke ke ?

sbb baby turun ke bawah

Soalan popular

Artikel Berkaitan