lendir merah

hai mommies , sepatutnya due period 11/9 tapi harini lewat 10hari , pagi tadi pukul 5pagi ada rasa sakit ari ari kanan rasa menyucuk sangat terus terjaga dari tido , lepastu dia okayy macam biasa , bangun subuh nak kencing ada keluar lendir coklat lepastu siapsiap pakai pad takot period , tapi bila pakai pad langsung takde keluar apa , dia macam seolah lendir coklat , bukan darah fresh biasa macam warna period , bila lap baru ada keluar , malam dia ada lendir warna merah pinkish sikit , saya kerja retail lepastu bila banyak berjalan , banyak buat kerja mesti sakit ari ari kanan hingga pangkal peha , persoalan saya , lendir darah warna coklat pinkish darah apa yaa ? darah haid ? darah implantation ? haritu lewat period 4hari saya cek upt masih 1 line , hari keenam delay saya cek masih 1 line , lepastu takde cek , kalau serious#seriusnanya #ingintahu #firstmom #firstbaby #pleasehelp #bantusharing boleh refer swasta terus πŸ₯° bukan taknak refer klinik gomen tapi haritu refer tapi takde respon positif , doktor suggest buat papsmear then balik , jawapan dari soalan saya takde πŸ˜‚ spe spe ada pengalaman boleh share yaa πŸ₯°

1 Balas
Tulis jawapan

maaf ya sis saya tegur, klau boleh xyah post gmbar darah sbb itu najis. ada ibu2 yg xboleh tgok darah n rasa loya. cukup cerita kejadiannya ja. kalau nk tunjuk detail lebih baik prgi jumpa dr terus. apa pun sis try check upt lagi sekali. kalau negative jgk n xkluar darah period terus prgi hosp ye takut ada masalah lain. kalau +ve alhamdulillah

Baca lagi
7mo ago

okayy baik ni sis atas teguran , saya terima tegurannya , btw thanks yaa , Insha Allah saya try cek upt balik yaa , maaf sekali lgi kalau ada individu tak selesa atas gambarnya , terimakasih awak πŸ₯°