Berat Baby 31 weeks

Hai mommies , okay ke berat Baby 1.8kg 31 weeks

95 Balas
Tulis jawapan

Sy Rasa ok, sbb saya scan Masa 31w5d berat baby 1.92kg, tnya doktor ok ke berat tu, doktor ckp ok , normal , sy gdm on diet control

2y ago

skng berat bb da berapa?

tarikh bersalin bila? mna tau SMA🥰🥰

2y ago

26/1/23..tp kena d awalkn dr due tu..sbb kena czer..yg ke3 kali nya..

saya 30m5h baby 1.6kg dah doktor kata...tapi normal pastu baby saya breech pulak,tali pusat kat bawah...semoga dipermudahkan segala urusan kita semua 🤲 Due 10/3 n ada gdm on diet

harinie sy scan 31 weeks,, doc cakap semua ok, air ketuban normal,, Uri dduk diatas,, berat baby dlm 1.8kg..Alhamdulillah semua normal☺️...semoga dipermudahkn semuanya 🤲🏻

Saya 31week berat bby 1.55kg . Dr kata okay size baby normal . Saya pon risau jugak . Tapi dr kata normal . Lega lah sikit . Semoga urusan kite dipermudahkan 🤲🏽🤲🏽

Ok dh tu 1.8kg..tiap mggu sblm bsalin akan btmbh2 lg..mesti lbh kurg 3kg ms keluar tu nnt

1y ago

ary tu sy scan 29w. bby 1.5+kg.. doc ckp normal je . xde refer pakar ke ap ke

saya scan 31 week 3day dktr ckp brt bby 1.5kg normal 🥰

2y ago

sama Sye sis

sy masa scan 33weeks berat bby 1.83kg je.tp doc cakap normal je..die cakap nnti tambah berat bby nk smpai tarikh due n senang nk deliver xdela besar sgt

Saya pun 31w berat baby 1.5kg. KK suruh repeat air gula ke ketiga katanya takut bby besar. Saya bebas GDM 2x before ni. Aihhh😭 HUKM kata berat normal

sya 31w brt baby 1.6 kg dr cakap normal air ketumban ok untk skrg ni alhamdulillah..

2y ago

brapa air ketuban awk 31w