βœ•

7 Balas

sy dr ank no3 smpai yg akan dtg ni no6..pantang sendiri.hsbnd kita cuti,dia settle kan masak,urus anak2,baju semua,kita cuma urus diri kita n baby je..pagi2 suruh hsbnd msk nasi utk lunch terus..mudahkn kerja..kerja hakiki ni sebaiknya settle kan seawal pagi..mcm sy,pg2 sy siapkan diri sy..mandi air rebusan daun,bertunku,mkn nasi siap2..lpstu bru settle kan baby..mandikan baby,bf baby,n tdo kan dia..keje umah xpe,klu stakat lipat kain,kita pun boleh lipat sambil2 rehat😁

sy pantang dirumah sendiri,suami yg uruskan anak sulong utk skolah,mkn smua,sblm pg kje dia akn siap2 mndikn anak dan mkanan tuk sy dulu...sy lbh selesa dirumah sndri brbnding mnyusahkn mak sy dan milπŸ˜‚

Untungnya semua suami yg uruskan

anak no2 ni sy teringin nak pantang dirumah sendiri.. sy rasa lebih selesa, tp tu lah kenangkan suami.. dia berkemas semua xde masalah, cuma masak je dia totally out! πŸ˜…πŸ˜…

saya ingt nak amik cl 3 hari.. selebihnya nak sendiri sbb nak tgk mcmna org cl buat.. sbb brg2 pantang tungku sauna sy mmg dah ada beli sndiri

Itulah sbb nak amik cl seminggu pon dah seribu lebih πŸ€¦πŸ»β€β™€οΈ

nak masak sendiri boleh, order boleh, mak/mertua masak pun boleh. saya haritu order jee. mak saya kerja.

Saya pon anak kali ni pantang sendiri je.. Sbb smua kerja..

VIP Member

Saya order Grab je πŸ˜…

Soalan popular

Artikel Berkaitan