12 Balas

Kalau boleh biarlah ada reason yg kuat untuk tukar dari susu badan ke susu formula. Kalau disebabkan penat kerana breastfeeding itu normal. Kalaulah ibu2 tau 1001 kebaikan susu badan sepenuhnya pada bayi mesti tak sampai hati nak bagi susu formula untuk 6bulan pertama bayi.

if dia nk bagi formula then up to her ☺️

VIP Member

Boleh je....tp kalau awk blh bg susu bf lebih baik...sbb susu ibu ni susu yg paling terbaik antara semua susu....tp kalau ade sbb lain yg xdptbd elakkan blh je bg fm...no problem

VIP Member

Boleh je... Kt hosp pun kdg2 die org bg susu formula klau ibu x de susu lg... Anak sy pun dr dalam pantang minum fm... X kisah susu apa pun sis... Asal kn anak membesar dgn sihat

Boleh je.. Anak sy dlu dari lahir minum susu formula sbb sy x ada susu.. Alhamdulillah membesar dengan sihat juga..

Boleh je sis..cuma susu ibu adalah yg terbaik dr mna2 susu lain.. S26 bg sy adalah yg ok bt msa skrg ..

boleh 🥰 biar la orang nak kata apa. saya bagi anak saya aptamil. alhamdulillah baby ok

Puting susu sy sebelah berdarah sebelah lagi melecit, sebab tu sy nak bg susu formula.. tapi tu la risau takut xsesuai

Saya campur. Tp lbh pd bf. Sbb baby boy..kuat minum susu .lama pula bila menyusu.

VIP Member

campur cam saye dua2 bgi.susu s26 navolac.😇

Kenape tak continue breast feed.. ⁉️

Cmpur le susu... Np susu tk bnyk ke

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan