25 Balas

Saya pun esok ngam 36w. Kontraksi palsu kerap awal 35w. Ni slow skit dah. Ikutkan 38w kena serah diri sbb gdm dan usia dah 44. Ni anak ke 3 selepas umur anak lelaki yg last 18 thn😅. Yg ni scan katanya gugirl. Berdebor2 rasa campur excited sbb umur dah naik lps tu nak teran pon dah x reti dah ni 😁. Doakan saya ye.

Haah dek jauh sgt. Ingatkan dah x ade rupanya allah bagi lagi sorang. Tak nak bg kita sunyi dok rumah agaknya sbb semua dah pegi belajo😅. Alhamdulillah ❤️

sya due 27jan .. perut kerap mngeras suda .. kdang rsa mcm sesuatu kt bwah tu mnccuk2 😂 kpla baby pun mcm dh turun kt bwah dh ni.. nurse pun dh ckp klau dh brsalin bgtau pdhal mnggu depan ke klinik lgi . .. aiii,,seram 😅😌😌

ok je tu rsa nya .. sbb sya dlu ank first tak ingat pun perut kerap mngeras.. suda 38week lebih pecah air lpas bbrapa jam baru rsa contractions 😁

VIP Member

due kita sama sptutnye lh tpi kena serah diri awal 😌 18/1/23 pgi2 dh kena serah diri ... czer kli ke 3 skrg pun dh kerap sakit2 klau awl skit awal lh masuk hrp Dan lh trikh serah diri to..insyallah

Saya 30/1 2023 nnt . Doakan semuanya dipermudahkan yaaaa, saya dan baby selamat . Dahla firstime mom 😭 semoga ibu ibu pon dipermudahkan urusan bersalin ♥️

Yekee alhamdulillah rezeki awak 😍♥️ . Saya doakan semuanya dipermudahkan ye ♥️

saya due date 21/1.. tpi skrg mcm rasa da tanda tanda tu.. tak kisah baby nk kluar awal dri due, tapi harap la dia kluar time abi dia da blik n ad kt rumah

TapFluencer

Sy pun due date 25.1.23 sis.. tp haritu scan baby besar doc suruh dtg 3.1.23 ni nk bg tarikh refer o&g, sbb sy gdm d/c.. neves betul laa #anaksulung

Amin ya mujib.. saya edd 30/1/23 tp skrg tanda2 nak bersalin dah makin kerap pulak.. moga dapat bersalin cukup minggu la.. term 37w pun xpa.. amin..

tanda bersalin yang awak alami macam mana ye ? saya due 29.1

moga Allah permudahkan urusan bersalin awak. sya kna serah diri 24hb 1 sbb gdm on ubat . doakan sya dpermudahkan urusan jugak ya ❤️🫶🏼

due date sama..berdebar gak ni..risau bersalin awal..risau gak bersalin lambat...better awal la kan..hahaha dpt awal bulan 1 pun ok dah hihi

wahh ramainya sama tarikh...hehehe..insyaAllah semoga dipermudahkan urusan bersalin nnti🥰❤️

VIP Member

sama 25/1 sptutnye,tpi sbb ni bakal kli ke 3 czer kena serah diri awal 18/1 kena serah diri dh. 😇 harap dipermudahkan semuanya amiin

Due sya 28/1..sma la sis sya pon bkal kli ke3 czer ..sya kna srah dri 16/1 ni..smoga mommy2 smua n sya diprmudahkn segla ursan..

Soalan popular

Artikel Berkaitan