44 Balas

alhamdulillah kita2 geng oktober . saya masih belom sempat nk beli ape sbb nk tau dulu lelaki ke pompuan baby nye 🤭

saya due 24th October ni, harini baru nak scan detail, harap2 dapat tau gender then baru nak start beli barang.

yayy sama lagi! awak dah start beli barang2 baby?

Saya due 28.10 . Mmg baby oktober nie semua malu² ek nk tunjuk jantina . sya scan 20week pon dia kepit . Halah halahhhh . 😂

TapFluencer

Saya due awal bukan 10 nanti. Tak beli apa pun lagi. InshaAllah bulan depan baru nak aiap siap beli barang baby. 🤗

sy due 21/10, pas tu dpt due bru 24 pulak. entah la. hehe. first baby. beli sikit2 je. sbb xsure gender lg. ghisau.

sy due 19/10..brg2 hmpir lengkap dh suma..bli online ja..yg lain beli dkt mall..btw ne my first baby🤗

Saya due 20okt.. tak beli apa lagi.. ingt nk beli bulan depan.. genap 7 bulan saya dh bole start beli Barang baby

sama la..belum beli apa² pun lagi..adek malu² masa scan 20w kat kk..nnt dah 25w ke atas baru nak start beli barang..

haah..ramai jgk cakap gitu..xpa..janji sihat sempurna nanti..ameenn

saya 20.10 blom bli apa² lg nk tunggu scan jantina dlu.. ahad ni bru scan.. xsabar nk tunggu first bby..

sy 1/10 .. ade gak beli brpe helai baju bby .. nnti nk masuk 7buln bru la nk beli skali barang bby😂

Soalan popular

Artikel Berkaitan