Ada tak yg last period 11/4

Due period 19/5..tp just kluar spotting je. Kat pad langsung xde..mild cramp,mild headache,backache,.tp upt Negatif πŸ˜“

5 Balas
Tulis jawapan

Saya last period 10/4. Supposedly next period saya 10/5. Upt saya positive pada 5/5, 7/5, 10/5, 13/5 & 18/5 & double line dari samar2 makin lama makin pekat. Saya check doc & scan 25/5 alhamdulillah nampak kantung & janin. Better awak pergi check dgn doc & scan. Ada kwn saya dia mcm awak & pi scan, tak sure apa yg bengkak tp doc ckp tu tanda period nak datang. Lepas check terus period dia dtg. & Mana tahu awak pregnant kan! So better check dgn doc :) Anyway all the best!

Baca lagi
11mo ago

owh.. awk ade trace hari subur?

saya la tu. delay dah 20 hari, tp upt masih negatif. semua tanda hamil dah ada. sy mkn asic folik sja skrg, kalau2 mengandung. nnt kalau period dah lewat 1 bulan tp upt masih negatif baru pg klinik utk cek, kot2 ada penyakit lain

sama laah syee πŸ˜… , tapi upt negetif .. mild cramp & headache ade dan langsung x rasa nak makan dan tak suka tgok nasi tu πŸ˜‚ tak tahu yg ni pasal apee .. xpela biar jee dlu layan jeee , nanti dah sebulan baru check smula 🀣

Sy last period 11/4 sis.. hrtu ada spotting skit je 1hr yg trikh spttny period.. cek upt positif, scan dh nampak kantung dh 6w6d .. moga ada rzki sis juga..

Saya 20/5 Tapi belum period lagi. Upt negatif. Ada jugak aku pergi jogging 😭😭😭