โœ•

36 Balas

Buat 4d atau 5d mungkin nmpk sikit. Makan makanan dia suka sblm scan. Klu sy dia suka yg sejuk2 coklat ๐Ÿคค terus tunjuk pistol tp muka pulak sorok

sama lahh.. sehari dua sebelom scan pujok tnjok.. lps tu mmg rasuah sblom g tu mnom milo kotak lps tu smpai husband bisik kalau tak abi kacau awak tiap malam.. ๐Ÿ˜‚ mmg letak je prob teros nampak bibird dy.. hehe.. alhamdulillah..

nanti sis edit balik ayat sis, tulis dlm kurungan (6kali da scan baby tak tunjuk kemaluan) sbb nnti org komen suruh sis scan pdahal sis da scan 6kali๐Ÿ˜‚

tu la sis ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚ bnyk suruh scan sdgkn 6 kali dh pegi scan ni bby ttap degil

kakak sy dulu org duk tgok perut dia dorg ckp girl... bila scan tunjuk boy... keluar pon boy... baik pergi scan je laa sis.. ๐Ÿ˜‚

naluri kuat sy kata girl ๐Ÿ˜‚ cuma nak tgok apa jwapan mommy2 kat sni sma tak dgn naluri sy ..bsalin nnti sy updte balik sni ๐Ÿคญ๐Ÿคญ๐Ÿคญ๐Ÿคญ

VIP Member

Saya scan 5d nampak ball dia, skng dh 7bulan, bila keluar rumah org tegur ckp baby girl ke๐Ÿ˜… sbb perut bulat, sy pon dh confius

๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚ confused kan ..

Mcm sy la tu ๐Ÿ˜† scan tak pernahnya nampak jantina. Beli baju warna unisex. Alhamdulillah lahir girl, yg 1st boy dah sepasang.

๐Ÿ˜‚ naluri ni pulak asyik girl mommy wlaupun bby first ..brg bby jugak bnyk girl..nnti tgok la ๐Ÿ˜‚ harap2 naluri kuat seorg ibu tak slah

Saya teka je lah ye.. hehe.. seronok juga kan main teka2.. baby girl ๐Ÿงก Semoga dipermudahkan urusan ye awak..

kalau saya orang selalu teka betul sebab saya nampak cantik berseri, bukan sebab bentuk perut ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

mcm bntuk prut sy..dn sy pun sma pirasat hti kuat ckp girl..then mmg btul2 girl pun skli scan ๐Ÿ˜‚

girl hahah perut sy mcm ni laa. bulat kdepan. org kata bulat girl. kalau mcm lonjong/kebawah sikit boy

๐Ÿคญ๐Ÿคญ๐Ÿคญ๐Ÿคญ nnti sy updte kalau dh bsalin..naluri ni pun sma juga mommy ..asyik kata girl hahahahahha

TapFluencer

Hi mommy. Kalau saya tak dapat teka jantina. Cuba pergi scan lagi kalau betul nak tahu jantina

dh nak lengkap brg bby ..bnyk bju girl sy beli hahaha ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ sbb naluri jd mak mak ni asyik kata girl..nnti bsalin 2 bulan lg sy updte btul ke tak ๐Ÿ˜‚

Soalan popular

Artikel Berkaitan