20 Balas

Boleh je tapi bawak slow jangan laju.. Ade lubang ke bonggol slow je.. Saya dari tau pregnant sampai skrg 16w 2d naik moto je 😂 husband memang berhati² sungguh.. Kadang dia langgar lubang, dia marah diri sendiri 😅

Ohh . Okay . Baiklah . Terima kasih

sy dari awal preggy sampai laa skrg dah 8 bulan still bawak moto pegi keje.. jln banyak bonggol.. so stiap kali lalu bonggol sy berdiri skit xnak bg terhentak.. inshaaAllah xde pape sis.. 😊😊

Boleh tp hati2. Jgn langgar lubang dan bumper. Sy masa pregnant ank sulong sy bekerja dan cuma ada motor je waktu tu. Bila nmpk lubang/bumper, sy akan berdiri sikit, jd x de hentakan. Bwk moto pun slow je..

Ohh . Baiklah . Terima kasih :)

Boleh jer.. Tapi jangan ganas sangat.. Bawak slow2 jer.. Kalau ada lubang atau bonggol elakkan.. Atau angkat punggung 😂😂 ini cara saya.. Hari2 ulang alik naik motor mcm ni laaa

Boleh je. Saya 5 minggu dok ulang alik balik kg naik moto je dgn suami. Tapi klau ad lubang or bonggol hati² lah. Sebab kandungan tak kuat lagi.

Baik . Terima kasih yea

VIP Member

Saya kerja naik motor je sis . Boleh je cuma jangan lasak dan laju sgt la bawak . Slow jeee slowwww heee 😁.

Baik la. Terima kasih😁

sy tkde kereta, sy ad moto je.. tu la yg sy naik sis.. huhuu.. jgn bwk laju. n elak lopak n bonggol jln je sis..

Baik lah . Terima kasih atas info diberi

VIP Member

saya dari awal preg naik moto. . sampai la sekarang perut 6. . alhamdulillah. . allah perlihara lgi. .

Wahh. Alhamdulillah . Terima kasih

VIP Member

Blh sis ..sy smpai 9bln dok naik moto lg😊 InsyaAllah xde pape...doa byk2 masa naik moto tu ok

😁😁😁. Baik . Terima kasih .

VIP Member

boleh je. tp, jangan bawa laju sampai tak perasan bongol. terkejut anakkkk tu. hehe

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan