7 Balas

Beli awai dlm 5bulan ka Beli sikit2.. Beli yg mahal2 dlu. Tidak kelam kabut mcm sya. Dok pkp ni brg apa pn xdk.. Last smua beli online ad lambat smpai. Phtu duit pn nampak kluar banyak sbb beli last mnit.. Beli sikit2 tak la penat sgt nnty haha 😬 so sy mnyesal dngar ckp org yg dok kata jgn beli awai la.. Awai sgt la ape la. Abaikn mlut org. Beli je wlwpn awal lg..

Sye 4 bulan dh start beli brg sikit2..mmg org ckp tggu 7 bulan ke atas bru boleh beli..takot jdy ape2..tpy kite tawakal jela..yela beli sikit2 tak terasa sgt duit keluar...skrg sye dh 7 bulan x larat nk diri lame2 sakit tumit..nasib brg semua dh ade..lagi2 time pkp skrg nie..syukur sgt2 dh beli awl2🥰

Samalh, saya 4 bulan lebih cmtu dh start beli. 7 bulan brng baby dh settle. Skrng 8 bulan tinggal nk beli barang untuk diri sendiri je

VIP Member

Mesti excited kan? Heheh kalau sy, dr awal confirm pregnant, dh mula buat list dan kira2 .. hehehe.. contohnya bulan ni nk beli car seat, bln depan baby cot, seterusnya baju2, dan sebagainya. List kan barang ikut kemampuan, target, simpan & beli 😅💜

Saya start beli sikit sikit masa 5 bulan incase terberanak awal.. Saya siapkan brg untum beg hospital dulu..

List kan dlu. Nanti survey sikit2 dah lebih 5 bulan baru beli sikit2. Baru tak mkn kos hehe

VIP Member

Saya 5bulan xbeli benda satu lagi brg2 baby,38week dh kena paksa bersalin

VIP Member

msk 6 bln ke ats dh bleh start beli cket2 sis..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan