25 Balas

Sya pun awal dpt rasa gerakan,sejak 15 weeks lg, tnya doktor,doktor ckp bukan,yg rasa mcm gerak2 tu usus dye ckp,tp sya x prcya sbp rasa sngat hari2 baby menendang.

Ade org dpt rasa awal kan..moga baby kite sihat & sempurna...amiinnn....😘

Tahniah.. Sy mrsa time 19weeks.. Asa geli2.. Now dh 29weeks..mkin aktif.. Lg aktif ble daddy dia xde sb dia tau daddy dia ske kcau. Hehehe

Bestnye..😍😍👏👏 Tak saba nak tgu baby besar..

Tak pelik sis. Normal sis. 20wks dah boleh rasa baby gerak. Sy dh mula rasa 19wks. Dr cakap 19wks dh boleh rasa bby gerak. 🤩

saya dapat rasa dri 15weeks+ ... skrg dah 23weeks.. mkin kuat.. boleh nmpk perut gerak tiap kali dia gerak 😅

suami pun kdg dia pgil2 baby dlm perut.. elok jer gerak... duppppp2... haha happy bila tgk suami suka...

Taksabarnya .. Sy baru 3 months .. Tp bila duduk diam rasa benda geli2 lembut dlm perut kita. Tu gerakan bby ke?😂

Tula sy pun pelik sbb awal lg tp mmg slalu rasa geli2 kt tmpt bby. Sbb since scan mmg tau dh bby kt mana😂😂😂

Paling best bile perut ke kiri ke kanan kene tendang😁😁 tetibe perut menggelembung ke atas.. Comel je rase..

Ha'a..best sgt..😆😆

Saya masa 15w da rasa tapi slow motion.. Skrg da msuk 24w tudia sampai berbonjol. Alhamdulillah..

VIP Member

Hihi bestkn.. Sya start rasa gerakan 17week.. Skrg makin kuat dia tendang 😂

Bestnye rasa awal..😁😁

Tak sabarnyaaaa . Saya baru masuk 18 week . Harap harap rasa awal jugak 😍

Tak lama lg tu..paling awal boleh rasa 19w..mst awk happy gile nti bile 1st time rasa

hehe best kan.. smoga baby kita sihat walafiat kat dalam tu... aamiin...

Amiinnn....sihat & sempurna..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan