129 Balas

VIP Member

Saya dah cuba hampir semua susu untuk ibu mengandung. Pada saya, paling manis similac mom dan anmum. Jadi addict kedua-duanya sebab manis.

Sy pon baru terima parcel dari club anmum ni.. sy pon ade saspek gdm.. so rasa mcm x pyh minum kot...sy mnum air susu kmbing lazz je..

sy minum jee ..kalsium tggi kn ..ank first mmg tulang sgt kuat haha ..lagipun nurse ckp ssu mengandung mmg kebanyakkan tggi gula ..

Sya minum susu tu smpai masuk labour room sempat g minum 😂 alhamdulillah ok je sbp sya mmg takde kencing manis or masalah lain

Ada orang kata kalau nak besarkan baby dalam kandungan minum Anmum. Tapi besar² sangat pon nak meneran masa beranak pon sendu juga 😬

dari mana dapat tahu yang minum anmum ni baby besar ?sahih ke tak sahih ?

VIP Member

Sy masa pregnant mmg minum susu ni. Alhamdulillah, xde gdm. Lepas bersalin minum anmum lacta. Baru ni je tukar susu farm fresh

Bgus anmum materna ni.. Dari 10w sy mnum smpai nk bersalin... Klua anak putih gebu bersih kulit tulang keras elok n cergas👍👍

sy pn mnum susu anmum jgk..ok je

salam sy dh 34mggu mcuk arind.kki sy bngkak n then tgn duk kebas je,nurse tkut sy kne kencing mnis.ad x cre len untk nd

Sy ada beli anmum ni, tp sy xtahan dgn laktosa.. Sy jd cirit birit tiap kali lps mnm susu ni.. So stop dah.. Xsmpat hbs pun.. 😅

same lahh😫 saya pun cirit birit... ingtkan salah makn rupnya sbb susu ni lps mnum susu ni je tk lme mst prt mulas2

Sy tak minum ni.. sy minum fresh milk atau tepung susu biasa nestle, Dutch lady & fernleaf. Takda masalah sepanjang preggy.

Soalan popular

Artikel Berkaitan