27 Balas

Saya tak berpuasa, sempat separuh hari lepas tu berbuka. Tak nak ambik risiko. Jangan ikut orang, cuma kita yang tahu keadaan badan kita.

Sama lah, perut pedih macam masuk angin. Saya 21weeks, cuba puasa separuh hari je, bertahan sampai 12 tengahari lepas tu dah rasa tak sedap perut. Sahur mcm orang lain, tapi tengahri dah berbuka 😂

Alhamdulillah.. Hari ni lebeh bertenaga.. Smlm rse lemah jugak.. Tapi bole tahan sampai buke.. 😊😊.. Insyah allah.. Bertahan selagi bole..

Waalaikumsalam, me! Alhamdulillah takat ni masih berpuasa penuh . Saya amalkan makan kurma and minum susu masa sahur. 18 weeks 6 days🤗

Alhamdulillah. Boleh bertahan lagi okay lahtu. Hari pertama sy bertahan. Malam tu tarawih sy tumbang. Mata gelap tiba2. Hari ke2 ni tkdapat nak puasa. Sebab lemau tkmampu. Solat pun lambat. Tkbole berdiri lama. Kepala melayang2.

VIP Member

Sy 11w alhamdulillah 2 hri msih berpuase.. Cuma dhaga skit.. In syaa Allah hri 3 ok kot.. Doakn sy n bby ye

Kalau tkbole puasa jangan paksa tau. Nanti memudaratkan. Semoga dipermudahkan.

hari pertma puasa full tp hari kdua spruh hari ja bby kurang gerak lps tu terasa perut msuk angin skit stu bdn

Jangan paksa puasa ya. Kalau boleh makan, makan. Sian baby dalam perut. Sy pun boleh bertahan puasa pertama je.

Alhamdulillah first puase second xpuase sbb mcm xbnyk gerak je jd risau so trrus mkn.. huhuhu

20 week dan tidak puasa... mampu setengah hari je setakat 2 hari puasa. Cuba lagi harini, hari ke-3.

Kalau tkbole jangan go ya sis. Sb baby pun memerlukan makanan.

Sy tak puasa.. Sebab perut cepat pedih.. Mampu setengah hari je.. Tu pon da masuk angin..

Waalaikumussalam Sya😊 alhamdulillah hari kedua Sye puasa penuh Sye dah 5 bulan..

Nak masuk 18 week.. Alhamdulillah harini masih penuh walaupon ada rasa meloya tadi

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan