12 Balas

Sy pun sama. Week 10 Perut dah tak flat walaupun tarik nafas. Sy ada terbaca, once kita dah pregnant, hormon badan akan bagi sign dekat muscle @ abdomen especially area perut untuk mengembang sebab nak bagi ruang kat rahim untuk mengembang nanti bila bayi membesar.

sy pun nampak dah. maybe ni 2nd baby. 1st baby pregnant 5 bulan baru nampak sikit. ni baru 9 weeks dah nampak mcm 4 bln. mungkin sb kandungan sblm ni sy czer, perut memang sedikit buncit selepas bersalin anak sulung

Sama la dgn saya. Baru 8 week tp dh nmpk perut. Maybe sbb badan besar juga bloated. First time smlm dgr husband tegur ckp saya mcm bawa perut 😅. Doakan kandungan saya sihat ya.

Nampak baby bump jgk..mungkin berat sblm preggy pun nk ke 60kg..preggy yg kedua dulu perut besar baby lahir pun 3.6kg..semoga Kali ni dpt bersalin normal lagi 😀..

7w bby still kecik biji sawi x nmpk perut pon. so yg buncit tu lelemak sedia ada. and angin. sbb tu nmpk mcm bby bump.

Kalau tgok btul2 mmng ada bby bump,tp kecil lagi heheh,sy msuk 10week mmng nampak skit bby bump nya

TapFluencer

Sy pun sama dh ada baby bump normal kot sbb baby dh besar buah rasberry kan . Perut kita jenis cepat nampak kot

Sama laa kita sis, sbb sblm ni buncit kan, bila preggy ni, baru bape weeks da ade baby bump 😅

sama dgn sy..7w dh ada baby bump sebab ni anak no4..mebi lemak2 n bloated..so jd kembung perut.

Sama la sy.. Pregnant ank ke 4.. pi scan ritu mse 8w. Doktor trkrjut tngok perut dh besar.. Doktor ingtkan dh byk bulan dh.. Sy terus ckp mmg perut buncit pn sblum ni..Lgi perut sntiasa kembung..

Sy pun ada la skit,,9week.kalau tekan mmng rasa ada keras,

sama lahh kita pon, perut jenis besar dh

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan