8 Balas

Sy merancang sendiriii. Klau bersama mmg suami akan lepas dlm tak kira subur x subur 😂 sbb kami pjj. Nak dijadikan rezeki lepas anak yg sulung umur 1y7m dpat tahu sy pregnant lagi. Mmg unexpected second baby ni 🤣 alhamdullilah allah bagi rezeki anak second tepat waktunyaa. Sempat la kakak tu dua tahun dlu 🥰 awal2 tu takleh terima jugak laa sbb ada masalah dri segi kewangan dn masih menumpang rumah mak. Alhamdullilah dpat berita pregnant loan suami pon settle, kereta pon settle, dpat la bernafas sikitt

Rezeki Anak

saya dan suami pun merancang... sebelum ni memang tak lepas dalam... tapi saja gatal nak lepas dalam so saya benarkan lah tapi bukan hari subur .... eh tetiba lekat pulak hahaha rezeki... kami terima jaa... kalau dah Tuhan nak bagi ni tetap akan jadi

Iye betul tu sis, 15hb ni tarik period mudahan2 tak la sebab anak masih kecik la lagi baru setahun lebih

TapFluencer

masa saya merancang sendiri sye elakkan bersama waktu subur. selain dri waktu subur boleh je lps dlm. janji 3hari sblm waktu subur n 2 hari lps waktu subur x lepas dlm. kalau mommy bukan dlm waktu subur jgn risau. xkn lekat.

kalau period cycle teratur selalu wktu subur 8 or 9 hari lps period, mkna nya kalau hari ke 4 tu chance utk pregnant rendah. tpi bergantung dgn cycle period mommy la, 28 days ke 29 days ke 30days.

better ambik perancang sis sy juga slalu bjauhan ngn suami tapi ttp ambik perancang bila ank 2 tahun baru sy stop perancang. lps stop perancang trus lekat 🤭.

Tu semua tengok sperma jugak, sperma boleh berenang dan waktu ovum dilepaskan.... apapun semua yg kita jangka tu, tak dapat mengalahkan kuasa Allah.......

Iye sis ☺

Boleh lekat jgk kalau sebelum tu ada celup2 walaupun tak pancut dalam. Sis mmg nak pregnant ke dlm masa terdekat? Kalau tak, harap2 xde pape la, doa banyak2

sy pun merancang sendiri,alhamdulillah pregnant yg ke-2 pd waktu yg dah di plan..mmg buang luar,tp depends pd lelaki mcm mane dia control..

One drop pun blh jadi jika tuhan beri..tawakal aje rancang sendiri lg bgs dr ubat ubatan. Segala apa yg berlaku pasti ada kebaikkan

Soalan popular

Artikel Berkaitan