3 Balas

TapFluencer

Saya beli semua di Shopee , ada satu shop nama Fancy Baby , 1 design ada long , short , romper , singlet , dress ada topi mittens & booties tu saya beli for 0-3 months . Saya beli full cotton dgn eyelet . Jumpsuit saya beli yg zip & button 2 . Bedung saya beli yg tebal , 2 ada hoodie , 2 biasa pastu extra kain napkin jenama Anakku ( colorful ada 8 pcs ) as bedung , lap baby mandi , muntah . Barut tali 2x2 set kecil & besar ( Anakku ) . For mandian saya beli tuala 1 , mini toiletries 1 jenama baby johnson ( tak sesuai boleh tukar tak membazir for try & error ) nuraz ( mandian untuk kuning ) standby if lahir sangkut . Bath tub ( tak beli ) pantang dgn mak jagakan boleh dia ajar cara mandi atau kawan yg baik boleh pinjamkan . For lampin , 1 pack NB Petpet . Wet tissues beli dekat Shopee yg bundle jenama Anakku 2x100 x 5 packs , tisu biasa standby saya beli Momo House dalam 5-10 packs , tikar lampin ( tak beli ) sebab rasa mcm tak perlu ) . Baby care sis beli la yang 10in1 ada kepit kuku thermometer , nasal respirator . Nappy cream ( pureen ) 1 , oral cleanser cuci lidah baby 1 bekas , cotton buds baby 1 bekas .

terima kasih yea, harap urusan sis dpermudahkan 🤭❤️...

Banyak kalau nak list kan satu satu disini. Saya suggest puan google list barang bayi ramai orang share puan boleh download atau copy. Semoga dipermudahkan urusan puan 🤗

Insyaaallah aamiin, terima kasih ya sis atas information ny, 🤲🤭

VIP Member

Google je, byk nanti keluar tu. Sy ikut list yg ada siap2 kuantiti, so tak pening nak fikir psl kuantiti. Ada juga list yg list down ikut priorities.

Sama2 ☺️

Soalan popular

Artikel Berkaitan