19 Balas

nak tau positive ke tak, lepas je urine dititis dan melalui tetingkap C & T . line T akn terus muncul. tak perlu termenung tunggu lama2 dah. bacaan TIDAK VALID jika melebihi 3-5 minit keatas.. 3 upt awk yg tunjuk positif tu memang kerap bg FALSE POSITIVE, sbb tu klau dah lebih 3-5 minit kena buang dah. jgn tengok dah sbb result dah tak betul. clear blue digital 99% tepat. Penting utk tahu bila hari subur, baru la senang detact awk pregnant or tak... good luck

pernah je, sebab pakai upt murah. which is why penting try dengan upt jenama lain untuk confirmkan and elak false positive, like you did. insyaAllah soon boleh pregnant. jangan stress² fikir nak pregnant. it'll come when the time is right insyaAllah. semoga dipermudahkan. 💗

Doc penah ckap yg samar2 kalau lepas 3 saat tue betul..kalu samar lepas tue dah false punye..sye pernah camnie cek samar d klinik..doc suh tggu lagi 2w cek..then xsabar xsmp 2w sye cek lagi pakai clearblue mmg not pregnant..

saya pun pernah guna upt yang penutup purple tu . celup je terus nampak '+' kabur excited lah lepas seminggu tu saya period . Takpe sis cuba lagi mana tahu rezeki sis , btw sis dah delay period ke ?

sy pun sama mcm sis,guna cleae blue digital not pregnant,bila guna clearblue yg biasa positif...selang 3 hari sy cek balik guna clear blue biasa,positif jugak...haihhh peningnya

tq sis.sis pn positif ke..tahniah jgak☺

in shaa Allah,jika ada rezeki...Perbanyakkan doa ya...Biasanya pregnant test eco tu xbermasalah..Sbb akak guna 4x jwpannya sama...P scan dah 8week

VIP Member

pernah masa ctc anak pertama.. dh rasa mual2 & deria sensitif tp upt -ve.. masa tu period 5 hari lewat.. hari ke 6 period turun 😥

VIP Member

Saya penah jadi macam nie pening,loya semua ade.. Tk datang period sebulan,upt pon naik samar je.. Pegi klinik doc scan,kosong

Selalu yg clearblue digital tu betol test nya..moga2 tahun 2021 ni ad rezeki untuk kita yg masih menanti zuriat.aminn

macam saya . test upt eco positif tapi kabur. sebulan lebih delay period. kandungan tak menjadi.

Soalan popular

Artikel Berkaitan