15 Balas

My o&g recommend ambil supplement for breastfeeding and pregnancy tu. Sbb masa breastfeeding badan kita punya nutrient akan drop sbb menyusu baby. I makan blackmores breastfeeding tu. Harga around 100-200 per bottle. For me it works, im always energetic and rambut takde gugur so far throughout 4 kali mengandung and my postpartums days. Not sure la mybe lain org lain effects ke. Just sharing my experience

yg sy tahu rambut gugur tu takleh halang, tp blh usahakan apa2 produk rambut utk cepatkan tumbuh. mcm sy dulu pun lama jgk segenggam2 rambut gugur, usap slow pun gugur teruk, tp alhamdulillah tak sempat nipis pun

Sy gugur teruk smpai bhgian dpn dh nk nmpk botak, sy strt pakai tonic bella khan dah tumbuh balik rmbut tpi tetap gugur, tpi xpe wlupun gugur tonic tu bagi tumbuh balik rmbut so xde nmpk botak dah 🤣

hai. bleh cuba hair tonic bella khan. 1 btol 65 ringgot. tp kat sy xbrp bksan. bg adik2 bksan. sy guna vitamin dr sugardoll. a little bit pricey. but bksan sgt2. byk gila bby hair tmbuh. 170 ringgit

sy dlu gunting rambut bg pendek.. sb slalunya lps bsalin memg rmbt gugur..kna sabar jela..bila gnting rmbut pendek kurang skit gugurnya.. ank nk dkt setahun bru kurang gugur rambut😂

setahun lamanya 😭. nampaknya saya pun kena g pendekkan sikit rambut ni

Sye pun merasa macam tu skrg ni, time sikat rambut terkejut penuh sikat dengan rambut gugur. Hm sedih. Tak boleh buat apa sebab tu memang hormon 😭😭😭

saya pun sama gunting rambut pendek2 mmg kurang masalah gugur. Almost xde gugur. Kedua, slalu sapu minyak rambut India nama ZamZam mmg elok

ouhh yeke sis saya bg baby guna zam zam tu . boleh try . tq sis

Samalah kejadian ni dengan sy...mmg mcm gayanya mak sy kata lepas bersalin anak dah pndai main air liur maknye akan gugur rambut😂

yelaa sis anak saya mmg suka main air liur pun sekarang baru 3 bulan 😌

anak sy pun 3 bulan . bru strt gugur rmbut . sy ni dah laa rmbut nipis jee . ni gugur berterusn tahu tahu botak je kang .

Ha sedih sangat 🥲

i pun sama.. so potong rambut pendek and pakai mama's choice hair serum. no 1 best solution

Soalan popular

Artikel Berkaitan