5 Balas

Assalamualaikum..saya recommendkam awak utk pasang air purifier kat rumah..letak tempat anak awak tido..sangat2 membantu..saya guna utk anak2 saya..anak2 saya jenis yg mudah batuk selsema..boleh dikatakan setiap bulan akan batuk dan selsema..bila kena susah sgt nak sembuh..ambil masa sebulan lebih utk sihat.. Tapi lepas guna air purifier..batuk selsem jadi kurang 6 bulan baru kena batuk selsema..bila kena cepat sembuh dlm 3 hari dah baik.. Saya guna air purifier jenama coway..air purifier tu boleh matikan kuman dan virus..so mmg akn dpt udara yg bersih la..even molekul kecil pun boleh disedut.. Selain tu saya guna strimar cuci hingus..dan sedut guna nasal aspirator eletrik atau manual.. Kalau awak nk tahu lebih lanjut atau nak oder boleh wassup saya 0195125785

Ank sis mnyusu bdn ker... Klaw mnyusu bdn..sis kna pntang sket mkn..sbb pe yg kte mkn kte bg bby melalui air susu bdn kte... Klaw mnyusu botol.. Sis kna peka kebersihan dlm rumah..habuk dn kotoran tu bleh buat bby slalu jtuh sakit... Tp jangkitan tu jgk kdg melaui dri org luar yg dekat² dgn ank kte..

Cuba sapu minyak kayu putih dekat dada and belakang badan . Anak saya dah dua bulan . Dari awal saya memang guna minyak kayu putih and sapu setiap kali lepas mandi . Alhamdulillah anak tak pernah lagi selsema and batuk walaupun kadang saya selsema sebab resdung .

boleh saya tahu minyak kayu putih botolnya macam mana?? saya dah try cari tapi banyak sangat tak tahu yang mana satu..

Ok...terima kasih puan....nt sy cri dan bli mnyk tu... Mdh2an berkesan dan serasi dgn dia...kesian sgt tgk dia kdg dlm tdur pon terbatuk2....

Sy panaskan daun sireh, pas tu letak baby vicks kat sireh tu. Letak kat bhgn dada.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan