52 Balas

Alhamdullilah. Saya due 7/03. Xsabar tunggu bby keluar. Skrg pun kerap Memulas2 perut,sakit pinggang. Tanda lain blm ada. 28.02 nnti ada appointment jumpa pakar kat hosp. Tlg Doakan saya dipermudahkan k sis semua. Berdebar sngt wlaupun kandungan yg ke4.

Semoga sama2 dipermudahkan ☺️amin

Sy pun due 4/3 tp 21/1 on 33mggu 6hari dh bersalin emergency ceaser.. Air ketuban dh kering, baby sonsang.. Hari ni dh 28hari.. Alhamdulillah smua dh Selamat.. 😁

Tkde plak rs sesak nafas.. Alhamdulillah

Aminnn..tahniah sis dan selamat berpantang, saya due 2/3 tapi nie tunggu masa je, semoga Allah mempermudahkan segala urusan, Aminnnnn🤲🏻

tahniah sis. turun tanda macam mana sis ? sy due 28/2 tp xde tanda lg hehe doakan semoga sy dipermudahkan ya

alhamdulillah... tahniahh... selamat berpantang... sye due bln 3 gak... risauu n bedebarr...walaupon anak no 4.. tp xsabar...

Sy due 6/3 , to tk ad tande tk ad rase sakit lg. Kalo bole nk beranak awai . Soakan sy ye, and selamat berpantang

Alhamdulillah.. Tahniah sis.. SelaMt berpantang.. Berdebar la pulak ni... Hihi... Due in sya Allah 10/3...

Alhamdulillah. Aaamiinnn3 yaa rabbal alaminn. Semoga sis & baby sihat walafiat. Aaamiiinnnn3 yaa Allah. ❤🐻

Alhamdulillah taniah selmat brpntang ye sis ..doakan saya ye dipermudahkan urusan bersalin nanti due 9.3

Hehe insyaAllah tak lama dah tu banyakan brborak dgn baby pujuk baby keluar .. semoga urusan kita dipermudahkan ye .. tula harap2 mnggu ni sempat la balik kmpg nak bersalin sana .. ..

Anak ke berapa tu sis... Alhamdulillah Teruja sngat c kecil mau tngok dunia yeaaa apa pun taniah

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan