✕

11 Balas

saya due sepatutnya 25/2 tapi dah bersalin 11/2 haritu 😂 usia kandungan 38 weeks. saya gi buat checkup sebab baby kurang gerak, sekali doktor kata alang2 dah cukup bulan dia kata keluarkan je. so lepas masuk ubat pagi tu, malam jam 7 dah selamat bersalin 😂 saya blur2 juga time tu yang bingung eh dah kena bersalin ke HAHA

alhamdulillah.. sy sampai 20 misi bg masa klo tk bersalin jugak kene masuk ubat.. harap Sgt tk sampai 20 dah bersalin normal

Sy due 23/2 tp xda rasa apa juga. Saya ada tnya mak saya dulu dia mengandung jenis 2 ke tiga hari sebelum due baru bersalin.. jenis bersalin ikut due. Try tanya mak puan kut2 puan ada sejarah keturunan bersalin ikut due juga.

nk Kate bejalan hari2 dah bejalan sampai sakit kaki.. kemas umah cakar sampah tk de jugak tanda

saya serah dri 18.2 tapi 10.2 saya da slmat melahirkan anak sulung.. saya cma banyakkan berjalan dan bertinggung.. mcm bju saya basuh pkai tgn dlm posisi mncngkung🤣🤣 Alhamdulillah bukaan dri 3 cm ke 10cm xsmpai 2jam..

Alhamdulillah.. semoga urusan sis juga dipermudahkan

sis rajin² bergerak,buat kerja rumah. mcm sy,sental lantai tandas setiap hari,jalan² kawasan sekitar rumah,dan rajin² bersama suami. anak pertama 39w,anak ke 2 38w,anak ke 3 due 20/2,tp dah bersalin 7/2@38w 1d

iye.. tp baru je turun naik tanga smlm dah kua drh sis.. alhamdulillah lah.. moge dimudahkan urusan

sis banyak kan berjalan naik turun tangga. Sy dulu nak di jadikan cerita, petang tu exercise naik turun tangga, malam tu pegi makan hurey hurey tak de sakit. tiba tiba esok pg nya warded terus bersalin.

amin mudah2an kite smue cepat proses bersalin selamat smue

Sy due 21/2/23 tapi baby nak keluar awal 🤣 31/1/23 dh kluar 37 minggu air ketuban leaking 24jam kne induce ubat alhamdullilah selamat melahirkan

Mcm mana awak tau ketuban leaking ? Sbb saya ada rasa cecair jugak tp x pasti keputihan atau air ketuban

due kita sm 22/2 tp Masih blm ada tnda nk besalin Pon mgkin bby selesa lg dlm Perot..risau hati overdue nnt kne induce pula x sgup RS nya..

iye.. itu y dirisaukan habis cara dah .. tinggal berapa hari je lagi takot nk tgk kalender.. mudahkan lah kite bersalin normal tanpa ape2 kn sis amin..

sy due 21/2 ..tapi sy bersalin awal dari tarikh due..sy selamat berslin pada 8hb/2 ..pecah ketuban dari rumah..😊 anak pertama juga ..

pecah ketuban tu mcm mne Ye sis air tu banyak ke mengalir?

sy due 24/2.. masih xde tande lagi.. makan pon bukan main berselera lagi.. 😂semoga kite dpermudahkan urusan nak bersalin nty..

amin moge dimudahkan urusan bersalin kita semua.. sama lah sy pon mcm2 nak sumbat mulut hahaha

saya pon due 22.2 takda tnda lg.cuma rasa braxton hick tu kerap dh skrg

kdg2 sy rasa ngilu kt bawah.. bby aktif Sgt duk dalam tkthu main ape dalam perut tknk keluar2 lg hahaha .. moge kite dimudahkan bersalin nanti Ye sis

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan