4 Balas

Pengalama sy spotting 10w, mula2 spotting mmg takde rasa sakit apa2. 2 hari spotting pegi emergency masa DR scan tu dh takde hertbeat baby. Sy redah 😭 Gap 11w bledding yg banyak sampai sakit pinggang pitam berpeluh2, pusing2 d katil sbb sakit mcm ada yg nak keluar dri bawah, mcm sakit nak beranak, lepas keluar semua kantung DR sahkan sy complate miscarriage at 11w. Teruskan ja mkn duphaston sis bnyak kn rehat jgn buat kerja berat2. Somoga dipermudahkan🤲🏻

Terima kasih sis. Semoga kita ada rezeki.

sy masa 5 minggu 6 hari ada spotting lepas memasak. tp sikit dari yg awk tunjuk ni. lepastu takde keluar dah. doctor sy ada ckp even turun darah sikit pun kena pergi klinik. dr ada prescribe sy duphaston. And igtkn memasak tu kerja ringan dah. Still dikira kerja berat utk sy. So kena betul² rehat mcm princess. Nak berjalan pun slow². Demi anak.

aah lps nampak spotting tu takut. terus bedrest je. alhamdulillah tak keluar dah.

kalau makin bnyk..trus g hosptl ye

1 minggu 2hari gitu. Tpi bukan trus stop. Cuma makin berkurang. Hari ni kluar lgi 1kli tpi sikit. Mgkin sbb saya jln kaki.

sekarang macam mana awak?

Saya dah ok. Saya perasaan, spotting nonstop start sya mkn tomyam hari tu. Walaupun tomyam tu tak pedas. Tapi dlm masa yg sama, duphaston sya masih mkn sampai habis.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan