12 Balas

Saya minum susu HL. Bagus. HB pon insyaAllah cantik. Sebab dalam susu HL tu ada folic acid jugak. Dan consultation suggest kalau preggy bagus minum susu HL atau Dutch Lady sahaja. Kebarangakalian susu tepung yg ada kat pasaran tu dia ada kandungan gula yg tinggi. Dan berkemungkinan gdm kita akan sangkut.

adik beli ganilia soft gel kat farmasi atau guardian.. semua khasiat ada dlm tu, dan boleh kurangkan alahan sekali.. jd x perlu susu dah klu susu pun x leh minum…hb insyaallah 10 keatas..

Saya minum susu hl yg rendah lemak & gula (kotak colour merah). Susu lain saya tak cuba pulakk sbb takut tak kena dengan tekak. So far susu hl je saya boleh minum sampai habis.

saya minum susu anmum dan minum supp mamariam . alhamdulilah hb semua okey . aktif macam biasa . lepastu makan limau bali , oren bagi hilang rasa loya semua tuu .

Sy mnum frisomum. Tp mcm nk muntah pun ada kadang😂 So sy tukar enfa mama coklat ok sikit

sye plak x bley bau susu.. lg loya.. last2 bli susu dutch lady kotak perisa strwberi..

Keadaan yang sama alami, boleh try minum susu wildan, lazzy & tasneeem .

minum susu kambing wlupn susu kambing mcm bau kambing... hahaha...

I minum enfamama coklat. Sblm ni anmum tapi rasa hanyir

VIP Member

mcm.sy dlu sesuai dgn susu frisomum

Soalan popular

Artikel Berkaitan