49 Balas

Sy baru 28w5d..tlg doakan sy supaya bersalin cukup bulan..ini kandungan ketiga..yg sulong bersalin 33w4d no 2 bersalin 36w3d..harap2 yg ni bersalin cukup masa..hari ni dh cucuk ubat UTK matang paru2 baby..tlg doakan sy ye .Sy doakan mommy2 & baby dlam kandungan sihat dan dipermudahkan urusan bersalin...amin..

Aamiin

VIP Member

Semoga dipermudah kn segala urusan Hai moms..nnti free2 jom join gp khas utk anak speech delay dekat ws...gp ni khas utk kite berkongsi cara utk mengatasi anak yg ada masalah speech delay dan berkongsi pengalaman ibu2 yg ada anak speech delay https://chat.whatsapp.com/LvzFKAQKWZ4BMNe9Y1XUEU

sy doakan ibu2 y overdue cpt2 bersalin dgn mudahnya... smoga dpermudahkan..dan diberi kekuatan... sy history overdue..kali ni pon dokt risau mcm nk overdue juga

aamin tq sis.. sy overdue 1 hri.. risau

hari ni saya dah 40 weeks 1 day ...x de apa2 tanda...tggu lagi 5 hari...kalau x bersalin..kene induce😭 risau ..lama sangat duduk dalam perut

sy pn sma weekk ngn sis

sy pn 40weeks3days sudh tp blum ad tanda2 nk brnak lgi..baby pn jenuh lg duk dlm prt.🤦🏻‍♀️🤣.klau xbrnak dlm brpa hrini.isnin serah diri

saya hari ni 40w belum ada sakit perut tadi scan baby kat bawah dah pinggang pon rasa ngilu .. doktor saran pergi hospital dlm mnggu ni ..

saya pun over due daa 2hari , 6hb xkeluar lagi kena serah diri daa . semoga d permudahkan urusan bersalin ibu2 semuanya d cni aamiin

sama waktu saya lahirkan anak first. tiada simptom langsung. bila masuk ward doktor kata Ceaser sbb big baby

haluuu... sye 40 weeks 2 day harini .. bby masih xnk keluar dan xde ape2 tande . . jalan pon masib belum buka:'(

just ready,, bila2 masa je tu... ☺☺ semoga Allah permudahkan...

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan