10 Balas

Saya berhenti keje masa 6bulan sampai situ je kekuatan. Skrg dah 8bulan due date 27/7. Terasa betul seksa nya ye dgn perut tegang selalu, pinggang sakit, jalan mcm penguin, baring kiri kanan melentang semua serba tak kena. Pastu rasa mcm sesak nafas, semput, mcm kena himpit je dada ni sampai kadang rasa nak nangis pastu cakap “mana nafas ni, aku perlukan udara” hahahaha. Alhamdulillah journey yg akan saya kenang. Tapi ni last la, tanak dah lepas ni cukup la satu

Kawan² saya ramai yg ckp "cukup la satu". Tp last² diorg yg menambah lagi. 😂 InshaaAllah mommy kuat. Semoga dipermudahkan urusan dan mudah²an akan bertambah lagi lepas ni. 😁

24 weeks here. samalah kalau buat kerja rumah sikit rasa penat. time masak pon tiba2 rasa mengah sgt so kena pergi baring kejap 😆 kalau keluar jalan tak penat pulak, tp sampai je rumah memang terbongkang atas katil.

suami saya pun cakap macam tu kalau jalan dekat mall tak penat tapi bila buat kerja rumah asyik penat je lepastu tidur 🤣

Enjoy the moment sis.. sb mase cpt je berlalu.. sy pn ase mcm bru je lg alahan awal2 pregnant dlu.. skrg tgl bpe weeks je lg nk bersalin 😁 moge urusan sis dipermudahkan

Terbalik dengan sy sis.. Sy 20weeks 4 days tp bertenaga smpi kn sy ckp kt diri sy “tido lah adoiii tido lah” 🤣 Ssh nk tido ptg or mlm 😵‍💫

Betul sis memang lesu sangat padahal kadang tu tak buat apa sangat pun tapi penat dan mengantuk mengalahkan orang kerja berat 😂

sy bru rasa lps 34 mggu .xleh tahan mata ngantuk nk zzzzzzzzzzzz..letih dan lesu...jalan pn slow...sblm ni aktif je rasaaaa

Tgh sedap tidur tu sis tidur je… nnt dh besar babynya nak keluar jadi kurang tidur… selagi dapat rest kita rest

Sama la kita 21week asik tido je. Bila berjaga pulak asik lapar. Pergi toilet buang air pun mengah

sama laa kitaa sis. Rasa mengantuk pluss malass sangat2 nak buat kerja apa pun

saya 33w masi berkerja 😊

Soalan popular