βœ•

6 Balas

Update 22.1.2023 : Alhamdulillah, saya dah dapat UPT Positif dgn jelas & terang πŸ˜‡ mohon semua doakan saya, semoga kandungan saya kali ini bertahan sehinggalah hari kelahiran yg sepatutnya, membesar dgn sihat, embryo sihat utk membentuk baby yg sempurna, bay lahir dgn sihat & cukup sifat 🀲🏻 InsyaAllah Aamiin Aamiin Allahumma Aamiin πŸ€²πŸ»πŸ™πŸΌπŸ˜‡ Btw, 18/1, 20/1 mmg dpt positif jugak tapi samar.. Hari ni dah terang πŸ˜‡πŸ˜‡

Alhamdulillah... Rezki.. Sy pun keguguran 1/10..bln 11 period.. Bln 12 lwt period, trus cek upt... Alhamdulillah double line.. N skrg 9w..alhamdulillah.. Moga ad rezki kli ni.. Aamiin2

Inshaa Allah.. Moga kita semua dpt timbang zuriat tahun ni.. Aamiin2 ya rabbal alamin πŸ˜‰

sy pun keguguran 25/9 tahun lepas ... masa kandungan 10 weeks... skng bulan 1 alhamdulillah lekat smula ..tp masih takot ..takot kehilangan lagi ..smoga bby kita smua sihat2

aamiin2 ya rabbal alaminn

mcm awal sgt je nk check upt lg after 2 hari. better tggu lg smggu dua sbb at least line mmg dh konfem pekat. moga dipermudahkan semuanya sis

haah awak betul tu.. hormon HCG akan meningkat double every 48hr hehe ~ sebab tu nak repeat after 2 harii

nnt cek lg

InsyaAllah πŸ˜‡

Amen!

terima kasih awak πŸ˜‡

Soalan popular

Artikel Berkaitan