27 Balas

saya pun macam tu jugak haritu sis. lepas dari 2 minggu camtu saya test lagi, terus naik pekat double line tu. sekarang alhamdulillah dah 4 bulan😊

alhamdulillah mgkin ovlusi msing2 berbeza.....sy doakn sis sihat n baby....

positive tu. tahniah. sy cek naik mcm ni jam 11pagi. padahal lagi 2 hari nk period. sgt excited. 😂 mmg betul pregnant. skrg baby dh 5bulan. hihihi

alhamdulillah sma bby n ibu sihat.....

sama la kita.. sepatutnya period hri ni.. tpi x sedap badan, 3 hari sblum period dh pekat mcm ni..

xtaw NK ckp cmna ...xscan lagi ...arini start sakit perut bleeding byk...tp bila cek upt 1 line....dtg period lmbt or kna scam n upt hmmmmm sedih

saya morning sickness pun takde. cek2 terang betul double line dia. kalau mcm ni agak2 brapa minggu ek ? ni baru harini saya buat test kt rumah

tahniah sis.....ikut date period sis....klo NK taw bli clear blue digital....ikut bdn sis kdg ade awal morning kdg lmbt cm sy xlg ade sikit je blm pnuh LG morning smga bby n ibu dlm keadaan sihat

sy mcm ni juga . dripd 25/12 lgi test upt naik samar2. smpai hrini tk pekat lgi 😓 smoga ad rezeki untuk kitaa ..

aamiinnn ya rabb.. smoga ad berita gembiraaa siss 🥺❤️

saya masa mula2 macam tu gak. Buat confirmation kat klinik tengok betul ke tak pregnant. Alhamdulillah pregnant.

insha'Allah next week buat KT kk dulu bru scan

Saya pon macam nih jugak saya check sehari sblm Period and alhamdulilah Mmg positif and pregnent 😉

dr 5hb da test samar2 cnfius jgk...smga bby n ibu sihat krp sakit pinggng sakit perut..Kiri kdg kanan takut jgk sis....smga bby duduk tmpt yg betul..

VIP Member

naik samar2 , blh try double confirm dkt klinik atau tunggu 2 minggu then repeat test lagi

insha'Allah sis....dr 5hb da cek samar2 je....sllu bli clear blue dgital

pregnant. sy penah guna upt jenis ni. sebelum period lagi.. confirm dah tu.

insha'Allah klo btol SBB perut kmbung je...smga bby n ibu sihat....mcm2 pykit bila pregnant..bdan xkuat senang bjgkit da org yg sakit

seronoknya , sy dah delay 10 hari takut nak test risau fakehope 😣

try pi hospital NK check pregnant insha'Allah ade rezeki Allah BG

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan