13 Balas

pelik aku dengan kau orang ni semua .. kalau dah tahu turun darah atau turun benda ni terus jela pergi hospital .. bila orang marah cakap first baby tak ada pengalaman .. pengalaman ada atau tidak sendiri boleh fikir kot guna otak .. mana baik mana buruk .. ni sempat up dalam ni daripada terus ke hospital ... akal pendek betul

Gi kecemasan kak. Saya awal haritu bleeding keluar mcm gumpal gini siket jgk. Alhamdulillah baby ok hingga harini, moga hingga kelahiran. Doa banyak2

Terima kasih awak🥲

Macam kantung sis . Saya haritu keluar macam ini . Bila check dr rahim kosong dah memang kantung dah keluar . Better sis pergi PAC cepat . Bahagian kecemasan .

Dah pergi sis…terima kasih ya😊

pi hospital sekarang...tu kantung ..saya semalam dah turun twins....macam tu la ..bawak pi sekali tunjuk kat doktor...

Saya macamni juga 27/1 haritu,5week time tu 😢 tapi bersangka baik je dulu ya insyaAllah doa yg baik baik ❤️

InsyaAllah semoga semuanya baik2..insyaAllah ade rezeki lain🥲

semoga sis bertabah ..ini kantung sis...sila bawak ke PAC ...sis pantang elok2 ye....

Terima kasih puan..🥺

rasanya nie kantung. tahun lepas sy pernah keluar mcm nie

nak tanya berapa lama jarak untuk rehat dari bersama dgn suami ye? tahniah puan sebab dh lekat..

check klinik. saya macam ni. 2hb keguguran 8 minggu 4 hari

Sabar ye awk..jaga diri ya

mcm kantung je.. lpas kluar ni sis rasa lega ke

Ya sy rasa lega…cuma sakit sikit2 mcm senggugut tu

Kantung, 2 kali dh sy pn mcm ni

Sabar ye awk..ade rezeki lain nnti untuk awk

Soalan popular

Artikel Berkaitan