9 Balas

Sya skrg trimester 3 . 33week 1day. sekejap kiri sekejap kanan lepas tu telentang kiri lagi kanan lagi 🤭🤭🤣 malam memang tidak tidur lena sebab selain masalah kiri kanan tu Sya kerap kencing 🤦 sikit2 buang air kecil . ni anak ke 3

semua ibu hamil mngalami simtom yg same ..padahal dah ikut ...jgn minum bnyak sgt air wktu mlm...tp tu lah..bile terjage wktu mlm tu..dahaga dia ..kemain lagi tak boleh bawak bincang ..

sy pun kanan kiri ok, tp lebih selesa kanan. baby pun suka duduk sbelah perut kanan, besar sebelah 🤣 tp tu lah, pusing² tu payah juga, dgn kerap bangun pgi tandas. gagahkan diri ja bangun mamai² tuu dgn perut berat. #32week6days

ya mmg senget la .. hehe

kiri kanan jee sis . mmg disarankan iring kiri tp kalau dah lenguh tu mmg kena pusing kanan jugak . dua position tu jee yg boleh tgh² sarat ni .

terima kasih infooo

sy kejap kiri kejap kanan, kadang tersedar tengah terlentang. cepat2 cek perut baby gerak ke tak 🤣

tu lah kan.........sbb kdg2 sakit jugak adan ni asyik mngiring..dapat telentang tu..lega

sya mgiring kejap kiri kejap kanan .tapi sya lebih selesa belah kanan😅

Yang saya baca, ke kiri. Boleh je ke kanan sekali sekala. Tapi ke kiri lebih disarankan. 😊

Baru perasan, copy paste tak habis..hehe. Betul la tu, saya pun awal2 fikir elok sebelah kanan..tapi lepas baca, saya pusing kiri lebih. Tapi gilir2 juga la sebab kalau tak, sengal badan sebelah kiri tu..huhuhu.

Disyorkan sebelah kanan tapi saya lebih selesa sebelah kanan. So macam ganti ganti la

tq infoo

sy tido mengiring ikt sdp tido..klu ke kiri 1jam ke kanan..ikt sedap tubuh

mana2 pon boleh

terima kasih ibfo

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan