3 Balas

Saya pun alami benda yg sama, darah tak banyak cuma sikit je dn darah yg keluar pun warna coklat2 tak macm dara haid. Skrg saya sering alami sakit pinggang, cramp, dn petang akan mula rasa pening dan suhu badan akn naik panas. Ada tak siapa2 alami keadaan cm saya ni. Mudah2han la Allah beri rezeki pada saya. Sebab saya belum cek lagi.

Sis, mcm sy dlu pregnant anak prtama kluar darah sikit ja after tggu lg sbln tahu2 pregnant.. Skrg dah nk msok 3tahun anak sy, n sy skrg pon tgah iktiar hamil anak keduaa.. Agak2 smggu kita dah bole tahu tk kita pregnant tk? Next week ptut period sy, sy hrap ada rezeki kedua ni.. Tp skrg prut slalu rsa angin kejap nk muntah la, sakit badan.. Sy pon tk tahu la takut period jaa

Sama la sis, sy pun macam tu,, tapi cek guna upt ada Line samar2, try guna upt brand Line tapi aib -tive plk aduiii pening 🤣🤣

Tapi dia keluar darah x? Sy adwe keluar darah tp x bnyk bnyk .mcm selalu perioud. Keluar pun 3 hari je. Biasa 5 hari,,tu yg musykil

Ye br2 sy ada alami masalah same dgn sis after 1 week sy check alhamdulillah pregnant 5 wk now.

This time morning sickness teruk sgt dr sblm nie...Just bleh minum jus je lain2 xbleh..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan