9 Balas

Hi sis saya nak tanya waktu saya anak dara pattern period cycle saya cantik kdg2 je lari sikit dan lepas saya kawen kdg2 tu cantik kdg2 tak cantik tapi selepas 1 may tahun ini period saya dh tak dtg2 sampailah skrg ni. Saya dh pergi jumpa Dr dan saya tidak hamil. Jadi smlm saya jumpa Dr setelah 5 bulan saya tak dtg period utk saya consult dgn Dr dan Dr bagi ubat hormon utk tebalkan dinding rahim saya. Jadi soalan saya situasi saya ni boleh ke saya hamil mcm sis dan mommies lain ya? Saya risau jugak sebenarnya 😭😭

sy boleh kongsi apa yg sy buat je untuk hamil..semua kita serah dekat Allah..mula2x sis try amal diet suku2x separuh..sis boleh join diet suku2x separuh dalam fb..lepas tu sis buat senaman..lepas tu try bangun tahajut..selawat setiap hari..mane tahu ada rezeki sis lepas nie..sy dulu period mari ckt2x..

VIP Member

sy thn ni 7 thn kawen, ttc 6 tahun , dpt la sorg gegirl thn lepas. nikmat jd ibu yg xblh digambarkan. tp mcm sis ckp laa, naik darah juga time peel x cantik.haha.sy brsalin bulan 1 thn lepas, elok abis pantang sambung la dgn pkp pkp pkp. yg sy jumpe bby lahir thn lepas kebanyakan suka menangis, tkut org, susah nk ngam, bwk bejalan time dh blh bejalan pun asik meragam, bwk pantai pun sama.adeiii.. anak nk explore dunia luar pun x blh sgt , duk je la dlm rumah😅

Semoga cpt sembuh ibu dan bby ye.. ❤️

alhamdulillah...sy pon after 4 tahun kawin..alhamdulillah tahun ke5 baru dpt nikmat jadi ibu..lepas 2x juga bleeding...nikmat yg allah beri sungguh indah pd masa nya..♥️

alhmdulillah

Alhamdulillah . Saya da khawin 2 tahun 9 bulan . Alhamdulillah saya dah pregnant 😭 doakan saya Dan anak dalam kandungan sihat shingga melahirkan

aminn..insyaAllah...jaga dri jgn buat kerja lasat2x..

xsabarnye tggu bby keluar.. ttc 4yr. bby In sha Allah thun dpn bln 1. thn ke 5. sy ada pcos. Alhamdulillah sikit iktiar Allah bg rezeki.

alhmdulillah..jaga dri sis

moga sy pon dpt jd ibu nanti,baru 10 minggu..1st pregnancy gugur,ni yang 2nd

insyaAllah..ada rezeki dia .slgi kita ada rahim kita boleh mgndung..

VIP Member

alhamdulillah.. tahniah.. bam2 nye bby 😍😍😍

betol2... kejap je .masa bby kan?? rasa xsempat nk bau dia lama2.. dh besarrr ☺️☺️☺️. nt akan rindu diaorg masa ni..

alhmdulilahh ..comelnyee😍

nnti sya plok 😘😘

comel

alhamdulillah tqq

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan