47 Balas

Tahniah sis , kita sma hadiah 1st anvrsary pertma . Alhamdulillah ni hari kndungan sya dah 15week , smoga smuanya d prmudahkan . Jaga ksihatan sis ??

alhamdulillah.. tahniah sis.. jaga diri jaga kesihatan ya.. sy doakan pregnancy kali ni selamat, sihat dan dipermudahkan hingga sis bersalin.. aaminn..

tahniah awk...sama mcm kes sy..first pregnant,gugur..sekrg dh 7 minggu..mudahan2 kite n baby selamat sampai masa tibanya..Aamin...

tahniah sis. kita sama la saya dapat tahu pregnant sebulan sebelum anniversary pertama. semoga dipermudahkan segalanya

Amin.. congrats sis.. sama dengan sy second prgnncy juga yg first miscarriage.. n hadiah first anniversary juga ?

Sis... Tahniah. Boleh sy tahu date last period sis? Sis test upt lps delay period ke? Atau cd brapa?

slam sis nak tnya klo test guna clearblue naik 2+3 tu maknanya weeks @ bulan?? minta penjelasan..tq☺️

selalu ny 2-3 d clear blue dlm 4-5w .

Alhamdulillah sis. Jaga diri jaga kesihatan. Doakan saya juga merasa nikmat kehamilan ye ??

alhamdulillah..kita sama sis.yg first pun gugur..now pregnant 7w.sama2 la kita jaga ye..

Wah.. Tahniah sis.. doakn saya juga positif ya hari ini ??.. baru late sehari..

Soalan popular

Artikel Berkaitan