10 Balas

Kena jumpa doc pakar. Saya lepas kali ketiga baru boleh jumpa doc pakar. Tu pun puas saya menangis merayu mintak cek kenapa masa gugur kali ketiga tu. setahun lebih jugak follow up sebab covid. Dapat tau ada lean pcos. So doc buat referral letter. Kalau tau je pregnant, kena bawak surat tu pi mana2 pakar. Saya tahu je pregnant kali ke 4, terus pi columbia sebab dekat dengan rumah. Macam2 ubat dapat. Alhamdulillah sekarang nak masuk 13 minggu dah. Selalu 6 minggu dah tak jadi

Hai sis, saya pernah alami keguguran berturut-turut. Baru-baru ni saya amalkan makan folic acid. Alhamdulillah sekarang dah melekat . Sis pun boleh cuba amalkan folic acid jika belum mencuba.

Sy gugur 4x..dh check pakar smua ok xde mslh. Sis kena buat follow up sbb bdn org lain2. Nnt baru blh tau mslh. Skrg sy prgnnt kelima alhamdulillah dh masuk 22w

have a good rest sis 😊 1st trimester bykkan bedrest,jgn byk gerak n buat keje berat. enjoy the 1st trimester,jgn stress jgn terlampau overthinking ❤️

sis g buat buku pink awl 6minggu dh blh bt buku sis,sya pun mcm sis lepas tu jaga mkn ..mkn ubat dr bg ..sya dh 30week dh..

buat kegel. mnta org2 tua prempuan yg pndai urut rahim

VIP Member

boleh ikhtiar jus mamariam @ colagen mamadil...

VIP Member

refer doc then kena makan asid folic

ambil folic acid

bed rest

Soalan popular

Artikel Berkaitan