8 Balas

saya pon mula2 samar tak jelas..kita tunjuk kt suami pon dia tak percaya..sedih la jugak..lepas seminggu test lg mkin jelas..tp suami still tak percaya..ajak g klinik doctor ckp positive n scan ckap ada kantung tp sebab awal lg tak nampak janin lg.baru la suami percaya..lpas 2minggu doctor suruh dtg lg bru nmpk janin.lpas seminggu sis test lg ya..inshAllah positive.

😢😢kita ja yg excited kn.. nie pn masih tunggu lgi.. tkut nk berharap

saya hari pertama sepatutnyaa period tapi tak dtg . cume dah dpt rasa mcm mengandung . hari yang check tu sama laa mcm sis , tapi 3hari lepas tu check terang dah line nyaa . so sis tunggu laa 3 4 hari nnt check balik . tapi ikot pengalaman ni mengandung , cume baru je lagi .

nampak samar² je..tapi kalau period dah lewat,sebaiknya mmy jaga diri baik² ye. jaga kesihatan, pemakanan juga emosi. ambil asid folic. nanti lagi 1 minggu atau 2 minggu,try buat UPT lagi. In Syaa Allah,masa tu mesti dah jelas

😢 emosi terganggu sikit sebb ayah baru meninggal.. nie dpat mcm nie mcm percaya xpercaya sama banyak

Hm untug awk nmpk samar samar mcm saya , saya rasa dh kecewa dh nk check upt , sbb tkde apa pon hrni dh 7 hari lewat period dan saya tknk check upt . Tkut nti kecewa lg hm🥲

saya prnah lwat sebulan period tp saya jnis mmng period xteratur tp mama saya sruh cek upt saya cek 2-3 kli jgk tp xde smpai dh give up last tetiba rsa sakit kt perut cam kram² n sakit kpala truk so igatkn nk period la sbb saya klau period mmng rsa mcm tu tp xpun n msa tgh keje tetiba rsa nk pitam blik keje try cek lg skali n naik double line tp samar² tnya mama sruh cek upt tu sbb first time so xtau mama ckp ni ada la ni so dia ckp jgn buat keje berat n dia p bli lg 2 upt tu sruh cek lg n kli ni terang double line tu.. msa g cek kt klinik samar² nurse ckp mcm ada mcm xde pening jgk la dgr tp dia sruh dtg klinik blik lg 2 minggu n cek terang trus buka buku...

Sis coba check lagi di awal pagi sebelum makan apa2 sarapan .. kalau nak lagi tepat guna Digital Clearblue ☺️

sama mcm sy jgk laa . samar2 mcm tu .. masih blum bt upt lg ney . moga ad la rzki kitaa kli ney

Cuba tunggu 4 minggu tak period. If pregnant akan dpt double line sama terang.

tq mmy🌺

Nanti share tau sis. Saya pun dah 2 hari lewat period. Tapi tanak check lagi.

sy dah 4hari lewat belum check lg takut nak brhrap. dua tiga hari ni dok kembung je perut

Soalan popular

Artikel Berkaitan