4 Balas

VIP Member

sy kwin dri umur 20,skrg dah 24 Ada 3 anak .anak sy smua jarak dekat2 ..paling sulung Nak msuk 5 thun dah ..smnjak Ada anak smpai ala anak Tiga...mmang Slalu bngun lewat...sbab anak no 1 dan 2 Slalu lewat tdur..anak no 3 bru 2 Bulan ..tu pun Slalu bngun jam 9...so jam 9 Slalu kitorang trbngun...kadang bngun pgi subuh jga utk solat .Tpi hmpir stiap msa jga trlewat subuh...Tpi sy prsan kkak sy smua jdi morning person slpas anak diorang mula skolah...yg pasti timing bngun mmang Akan brubah kalau anak start skolah 😆

normal je bagi saya. sebelum ada anak, lepas subuh je tidur balik sampai tengahari. pastu ada anak newborn, dia tidur saya pun tidur. tak menentu masa. tapi ada perubahan bila anak makin membesar, sebab saya dah biasakan anak dengan routine. scr tak langsung terus jadi morning person. 😂

lega saya baca 🤣🤣 terima kasih respon

Takpa mommy bila anak makin besar nanti auto berubah sleeping pattern kita. Sebab banyak kita nk urus anak pagi2. Lama2 auto jadi morning person

hihihi, kena tidur puas puas jawapnya, terima kasih respon

jangan risau sis, bukan sis je macam orang takde wawasan. saya anak dua pun macam takde wawasan HAHAHAHA

Soalan popular

Artikel Berkaitan