27 Balas

Syukur la sis, sy asal preggy x ble masuk dapur, conferm muntah.. Selera mkn xde.. Pening kpla mcm nk nangis.. Smpai la 6 bln bru ok.. Beruntung la yg x rase alahan tme preggy.. Sbb sy, dr ank first smpai la ni preggy 6 bln ank ke5, smua alahan yg sma hehe..

Sama cm sy..

Normal sis..sy ank no1 dgn no2 xde alahan langsung..masuk ank no3 nie br rasa alahan..😣..rs nk nangis..hari² muntah,,perut xselesa,,pening².. alhamdulillah skrg da 20week alahan pon da abih..

Saya masa 7w takde alahan ..masuk je 8w ke atas trus alahan teruk stiap kali terjaga tido pun muntah ..nak keje pun dh tak boleh ..

VIP Member

normal sis... sy x muntah2...just pening2 je la kdg2...ubatnye tdo je la.. yg muntah2 tu mintak jauh la, x lalu nk hadap. hehe...

Tahniah kalau takde alahan. Sy nak pregnant lg kalau takde alahan. Ni masih serik lg dgn alahan. 😂

Hihihi kannnn

VIP Member

Bertuahnya awk sis ... Saya dh nk masuk 4bln msh lg alah .. selera mkn pn turun naik ..

Saya awl kandungan takde alahan . Selera je makan. Masuk 7 weeks terus alahan muntah .

Awal lg tu...tp atas badan org kot...sbb sy masuk 2-3bln bru lah start muntah²...

normal. . .rezeki awk tk de alahan . .alhamdulillah

Saya dh masuk weeks ke 5..pon xde alahan sis..anak first.hope normal lah

Awal ag tu.. Tggu pasni

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan