28 Balas

4/10 Doakan saya di permudahkan urusan melahirkan baby sulung saya 🤲🏻 , baru jak keluar hospital sbb positif covid19, macam2 dugaan kita mengandung time pendemik ni ☺️

saya .. baru discharge ward . doakan takde premature contraction lagi huhu biarlah baby keluar bulan 10 jee ... risauuu dah lah first baby. moga dapat normal delivery

saya mengeras setiap satu minit dalam masa 3jam . kira regular contraction. then ada cirit dan sakit belakang. tu terus pegi emergency . ada laluan dah 1.5cm huhu . tapi laluan tak makin membesar Alhamdulillah

Saya 🙋🏻‍♀️ Due (26.10.2021). Currently 32 weeks / 2 days pregnant. Excited sangat sebab anak sulung 😬

saya 1/10 tp mungkin akan masuk ospital dua minggu awal dari duedate. Sb ada gdm on ubat.

sme..sy due date ptutnye 13/10 tp sbb gdm on metformin kne b'salin awal 2 mgu..انشاءالله hjung bln ni..lgpn sy confirm czer..so tgu doc bg date serah diri je kat hspital 😅

saya 23hb10 😌🤎 currently 33weeks 🤭🥰 semoga dipermudahkan segalanya , tak lambat , tak cepat . aminn

20/10 🤗 doakan yaa excited ada nervous pun ada , semoga kita semua dipermudahkan ♥️♥️

Salam. Sy edd 15/10. Plannya nak bersalin di priba HSNZ. Hrp dpt balik kampung. Doakan ya ☺️

saya 12/10. first baby... excited ada nervous pun ada. Semoga Allah permudahkan urusan semua.

Sama🤭 first baby

hai ...awak awak semua nanti bersalin hospital mana tu ...share la sikit ..

Sy 9/10 . Second bby 🥰 Moga urusan kita semua dipermudahkan ye 🤲🏼

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan