25 Balas

sy 19/1 ank ke3. xde prepare apa pun hahaha. masih relax2 lgi. nti la tpup sikit2 je sbb sy jarak dekat dgn yg no2. so recyle jelah brg2 smua. gender x thu sbb xde scan swasta. nk harap scan kk x nampak🤣

Sama . Anak ke tiga due 17/01/25 . Anak kedua pon umur 1y 10m. Baby soon guna baju2 barang2 abg dia je nanti sbb boy again haha . boboiboy kuasa 3

Sy due 1/1/25..anak ke3. Blm beli pape juga lagi. Nk tgk2 baju abg2 nye dlu mana y blh pakai lg. Nti baru tmbah skit2. Gender pn xtau lagi. Baby nk suprise😆. Cme skrg debor mnghitung hari bersalin🤣

sama jugak anak ke dua..gender sama so beli baju je yang baru..yang lain pakai barang sebelumnya..🌸💪🏻 Ada rezeki lebih bonda beli yang baru baru untuk anak bonda yaaa..❤️❤️

sya due 19 jan. first baby .sya baruu je bli brg utk prepare hospital bag je. yg brg2 lain blum bli lgi .baju pun bli mmg ngam2 utk prepare bag hospital je 😅

saya pun anak kedua, due 10/1 ni.. da beli sikit' mix dengan barang anak first dulu . better standby awal sebab saya duluu ada pengalaman beranak 37weeks

Sy due 13/1..ank kdua...yg first boy tpi mninggal .. alhamdulillah, brng bby da settle cme bli yg pnting2 jee..cme gentle je xsoheh lagi boy or girl..

sma laa, sy due 12/1 anak no3.. tak beli apa2 lagi.. masih rilex ye tak prepare apa2, huhu.. inshaAllah bln 12 bru prepare..

sy 12/1/25 tp kena bersalin awal. hujung taun ni jgk. mujur la dh beli brg sikit²☺tggai pampers nya je Blum beli lg

VIP Member

9/1. baju je xbeli lg sbb gender lain dgn yg second. lain2 brg maybe guna yg second je sbb jrk dekat

Saya tak beli pape lagi 🤣 bulan 11 & 12 nanti baru beli sebab hujung tahun banyak promo mur mur

Soalan popular

Artikel Berkaitan