12 Balas

Sy pn beli bundle je sis... yg murah3.. bwh 100 dpt set.. okla kan.. beli dr indonesia.. Bg sy janji ada bj. Sy br bhenti keja.. suami kena cover hutang2 sy.... Check out 18 Pcs Baby Clothes Pants Baby Suit Newborn Baby Gift Set Baby Newborn Gift Baby Clothes Sow Animal at 29% off! RM37.99 only. Get it on Shopee now! https://shp.ee/vfzj8hn Klo baby girl nk beli gaun murah, beli jela sni... Check out Baju Baby Girl Dress Baju Bayi Perempuan Clothing Princess 2-24 Months Gaun Newborn Pakaian Kanak2 Budak Murah Ls2 at 70% off! RM3.88 only. Get it on Shopee now! https://shp.ee/mmu5prn

Saya pun sama suami baru dapat kerja semula. Sekarang dah 34minggu. Apa saya buat ialah saya ask around je kawan2 mana yang dah ada anak boleh tak dorang nak letgo baju and barang2 baby yang lain. Both side family pun tahu situation kitorang, ada kakak ipar bagi baju anak2 dia. Bab pampers and wet tissue tu memang tak boleh buat apa, kena spend. Kalau nak jimat, beli lampin. Make sure husband rajin basuh hari2.

apa yg boleh jual, jual dulu. brg kemas ke brg letrik ke kt rumah tu. beli mana yg wajib dulu. pampers baju sikit bedung 2 3 helai minyak telon mitten n botties. lps tu pg dkt fb, search group sedekah. ade ramai org sedekahkan baju pampers kat sana. mana tau ade rezeki awk dkt sana.

insyaallah terima kasih😊

VIP Member

baju tu sis masok shopee , beli yg bundle je sbb baby ni cpt besar .. byk murah2 bundle rm1-3 je .. yg lain tu sikit2 beli .. blh apply sample gak mcm pampes .. tisu basah beli yg biasa je janji murah .. sya skrng dah 35w pon blm prepare apa2 pon🙂

Sedih pulak baca. Sy pn bergadai emas semata utk persediaan smbut anak sy ni. Kami diduga juga dr segi ekonomi. Bnde x sangka2 kn sis. Semoga Allah mudahkan sis menyambut kelahiran anak sis nnt dgn bahagia n happy jer ya ❤️

insyaallah terima kasih atas doa nye

sabar sy 34w dah belum stanby apa² lagi juga.. ada pun bju bby yg lama yg ank² sebelum ni... jgn risau rezeki tak akan salah alamat.. semoga semuanya lancar

Saya pun start beli 35weeks tu pun saya beli barang yang nak bwak p hospital saja yang lain mmang saya xbeli lagi ..esok saya dh 37weeks #firstBaby

sedih baca. sesungguhnya rezeki kte berbeza2. sye skg 33 mgu . sye doakan semua dipermudahkan urusan ya. keep strong semua

sabar sis. kat kedai rm2 ada mcm2 barang baby. bole beli tu dulu.. mudah2an sis dimurahkan rezeki. ada tu rezeki baby nt. byk doa ya

saya doakan semoga Allah permudahkan urusan awak,, insyaallah nty ada rezeki awak tu❤️

Soalan popular

Artikel Berkaitan