10 Balas

saya pun rancang sendiri puan mksut nya kluar kat luar tp masih boleh hamil tanya2 sebab cairan bening laki kita punya tu dah mengandung sperma meski kemungkinan hamil kecik tp kalau dah riski 🤭saya tetap hamil

buang luar,klau nak dlm pn blh,bersama waktu tak subur..klau period teratur senang je nk tahu waktu subur n xsubur..tp make sure terus ke tandas n buang blik..pndai2 la🤭

buang luar tu masih boleh jadi lah sis saya pun buang luar tp riski kot skrng dah 38 week...sebab dalam cairan laki yg bening tu mngandung sperma jga ..

pakai kondom is better dari buang luar, boleh pregnant jugak kalau buang luar..kalau tak ready lagi untuk tambah anak better guna perancang..

sya pun hri tu rancang sendri,husband buang luar.sampai 1 hri tu sya ckp nak ada baby lagi bru husband faham😇

Saya ada download apps period tracker. Kat situ boleh tahu bila waktu subur. Biasanya lepas period memang waktu tengah subur

VIP Member

buang luar..tp..lpas tu xleh msukkn lg sebab dlm tu still ada pahlawan..😅😅..pkai je kondom

pakai c*****m je klau takut. elakkan time ovulation period. download period tacker

VIP Member

takut juga kalau pregnant lgi..bukan apa..ank baru 5bulan...😂

Guna perancang x skrg??saya takut gak klau guna perancang kesan sampingan😅

mcm sy rcg sdri..lau sis rcg sdri kne buang luar or somi pakai kdom

Ank sis umur brpe da?

pakai kondom

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan