26 Balas

uyyo sis,tak smpai 10 kg yek naikk. kita ni dr 74,skrg baru 35w 4d berat da 90 sis. hahahha nk kata jaga makan tak juga,tak jaga makan pun xjuga..cuma rasa lapar makan ajelah. nurse takde bising lagi lah setakat ni,sbb rasa xmkn byk dah pun sbb perut da besar rasa penuh kann.. okaylah tu tak naik banyak alhamdulillah

Saya masa buka buku 76 pregnant 39 mggu 102kg haahahahaha taktahu lah apa yg beria naw naik , baby keluar 3.75kg

Saya 36 week berat baby 3.3kg dah, 15hb ni kena serah diri dah sebab baby pun breech 😅 Gdm on dc, tak makan ubat. Makan macam biasa je tp berat naik mendadak, first buka buku pink berat 68kg sekarang dah 83kg ye, kena bebel sikit juga dengan doktor, sebab kaki saya bengkak omel 😂

Saya 37weeks 5 days, check 10hari lps baby berat 2.6kg. Berat saya b4 pregnant 42kg, skrg berat saya 62kg. Saya tak ada GDM. Alhamdulillah semua ok. Pengalaman pregnant 2 kali sebelum ni, berat saya turun blk ke 42kg dlm masa 4 minggu selepas bersalin.

Saya rasa mcm puan normal. Saya yg x normal ni. Last month 24 week naik 5kg > 105kg dah. Frst bukak buku 92kg. Ni esok checkup dah 28 week xtau la naik berapa. Mmg sangkut gdm, tapi kawal makan jugak. Cuma mmg kerap lapar xkn nak tahan2 😢

klau baby dah 38weeks 2.9kg, normal je berat ni..anak sy lahir induced at 38weeks, 2.916kg, alhamdulillah sihat walafiat even mak dia diabetic..lmbt discharge dr hospital sbb kuning je, yg lain2 ok

Sy 38 week 5 hri..esok ada appointment..2 mggu lps berat Sy 62 bby 2.8 kg..brt sblum pgnen 54kg..Sy x kontrol mkn🤭🤭ngap jer smua..alhamdulillah xda msalah brt bdn..

sy plak 36 week smlm brt bby 2.45kg..dr kta kecik mybe kna bersalin awal..next week check lg kna prepare beg2 in case kna warded trus..doakan sy dipermudhkn urusan 😌

First saya bersalin 38 weeks 3 hari , baby saya born 2.9 kg. Memang on the graph ya mommy. Now second 34 weeks baby saya 2.3 kg, doctor also cakap cantik berat tu. so dont worry :)

sy baru lps bsalin 8 hari. berat sblm ngndung 86 bersalin 87.5 😄. berat baby 2.7kg. bersalin masa 38w serah diri sbb gdm on insulin n ubat

baby Saya . scan waktu 32 weeks .. berat 2.3kg . sekarang dah 36 weeks. 2/10 ni scan .. kalau baby besar refer hospital sebab kita ada gdm

saya pun gdm,13/10 nk kena serah diri..skrg kandungan 35 berat baby 2.5 kg

Soalan popular

Artikel Berkaitan