13 Balas

Sudah boleh bermula sekarang. Krim stretch marks bukan sahaja bantu kurangkan kesan stretch marks once perut dah besar, it also helps untuk kurangkan rasa gatal gatal nanti. Kalau tak suka krim, boleh pakai jenis minyak atau gel

Sy mmg x boleh bau smua bnde. Loya. Beli tp x pakai. Masa 6 bulan baru pakai. Dah 8 bulan muncul stretchmark dlm 4-5 line bwh perut. Huaaa. Baik pakai awal2.

pakai je sis. sy beli awal2 sebelum naik strechmark,lepastu pakai jarang2. masuk je 6bulan,mencanak2 naik 😅😅. beli tapi xpakai hehehe

saya masuk second trimester dah start sapu bio oil and losyen yang ingredients shea butter and vitamin e. hopefully stretch mark kurang

VIP Member

Effect dia xnk bg ada strech mark kt perut.. dpt taw pregnant trus bleh sapu.. 😇 lembut ja kulit perut bila pakai.. gatal pn kurang

Lps mandi bleh trus sapu

saya pakai dari first trimester tapi semuanya depends pada skin. walupun hari hari pakai, tetap naik juga hahahah

sy guna dri tau 12mggu mngandung smp nk bersalin ni .... bg kulit lembut . xmerekah bile perut makin mbesar ....

Pki bio oil.. Butter cream ni ramai yg pki tp naik jugak.. Sy pki bio oil. Alhamdulillah cantik je perut.

Yke..klu cmtu sy nk tukar pkai bio oil lh..x trlmbt lg..sbb bru 15 week🤣🤣🤣

Sy tau je pregnant terus pakai... Time awal2 dulu, on off la... Masuk 2nd trimester baru pakai tiap2 mlm

saya pakai dri mula taw prgnant hehe. lg awal lg bgus

sama samaaaa ☺️

Soalan popular

Artikel Berkaitan