Malas yg teramat ๐Ÿ˜ฃ

Sejak mengandung ni dia punya malas melampau. hai la sampai malas nk masak, buat kerja rumah. kesian husb asyik mkn bungkus jaa๐Ÿ˜‚ mmg ada ye perangai mcm ni? ๐Ÿ˜… #firstbaby

16 Balas
Tulis jawapan

aah sama lah kita.semua husband settle lagipun dia n family risau sbb sy ada spotting..tp kandungan alhmadulillah ok je..nasib sy masih wfh dah mtk boss pnya approval ckp kt dia sy boleh keje dlm 3-4 jam je sehari,boss pun faham ๐Ÿ˜€

VIP Member

Sama lah kita, bukan kata malas nak buat kerja rumah je, nak mandi pun malas ๐Ÿ˜‚ tapi sebab ada anak bujang 2 org dlm rumah ni, kena masak juga lah walaupun tak larat.

bukan malas sesaja tapi kita mmg cepat letihhh. sepanjang mengandung mmg saya takleh masak lansung sbb alahan. nasib suami memahami, dia yg masak. tak pun bungkus je ๐Ÿ˜‚

same la dgn sy . tp sy Tak masak jer sbb tkleyh Bau yg bukan ii . kluw kemas umah to bleyh lg . tp kluw ckp bab tdow bg la kt sy . dpt bantal mmg lelap ๐Ÿ˜…

Sama, sebabnya cepat letih ๐Ÿ˜‚ tapi harini teringin sangat makan yang sendiri masak so gagahkan diri masak jugak selepas berminggu2 tak larat ๐Ÿซฃ

Betul..sy nk bau dapur bau tumis2 semua xleh..tak lalu nk mkn masakan homeade sbb abu tumis2 semua..selera mkn luar pulak pregnant kali ni..

samaa ๐Ÿ˜‚ saya malas semua benda tak larat pening . masak takboleh, bau makanan tak boleh . makeup malas semua malas

Sy ase normal.. tp bkn sb malas cume ase letih ase nk baring je.. even x mgantuk.. pasal keje pn ase malas nk pk..

Letih and tak ada mood kan ๐Ÿ˜… harap masuk trimester kedua ni ok la. Kesian husband kena buat semua kerja rumah.

Saya pon sama sis.. mmg bungkus je, sy tak lalu nak makan masakan sendiri