9 Balas

tak apa awak..saya yg dah 24 minggu niey pun x nampak lagi babybump tu🤣 enjoy je dengan pregnancy awak..asalkan baby sihat, babybump tu pun sebenarnya x elok juga sebab aurat kan...kalau terlampau besar perut susah nak cover...huhuhu

normal je... skrg ank ke 2 dah nk masuk 20 minggu x nmpak cam pregnant jugak... dulu ank pertama.. dah sampai spital tu nk terberanak sgt2... kepala dah hampir keluor. doktor Tanya awak ngndung ke tak ni dik. cerita Lima belas taon lepas. hehe

Normal je sis. Sy pun mcm tu skrg ni. Mak mertua slalu persoalkan. Tp sy buat bodoh je..bagus juga tk besar sgt sbb tkdela susah nk brgerak. Yg tk berapa nmpk sgt ni pun dh mengah kekadang apa lg kalau besar. Syukur sgt☺️🤲🏻❤️

VIP Member

saya pun pregnant no2 ni macam awak . walaupun dah 5 bulan lebih tapi still perut tu lembik kalau berdiri or duduk , melainkan baring telentang tu yela ada nampak baby tendang and nampk perut kita gegar bila dia tendang . haha comel

sama2 . tu normal je takde apa awak nak risau hehe . jaga diri jaga kandungan baik2 ❤️

Normal sis.. Sy pon dh 19weeks,still XNmpk sgt perot.. Ini baby ke dua sy.. Yg first dlu lagi halus XNmpk perot. Nurse ckp, betol ke ni awk pregnant 😌

Sy pon 18w…aah bila baring mmg keras, lgi nmpk bby kick n rasa pergerakan tu..bila bgun mcm biasa tu..sikit la nmpk bump still org xperasan pregnt

saya dah 20 mingu..perut x brapa nampak lagi.. samapi org tegur mana perut nyee hehe kita chill2 je la...

normal sis. baby kecil lagi. first pregnancy ke?

Ye sis first

TapFluencer

Normal je tu, jangan risau ok

Soalan popular